Google Play Services 7.3 Güncellemesi Yayınlanmaya Hazır [Apk İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın Nisan ayının başında duyurusunu yapmış ve ortalarına doğru da son Google Play Services 7.3.27 güncellemesi yayınlanmıştı.

teknik destek

Şimdi Google Play Services 7.3.29 sürümünün de yayınlandığı ve henüz kullanıcılara gönderilmeye başlanmayan Google Play Services 7.3 (Google Play Hizmetleri)’ne ait güncelleme, artık nihayet iki hafta içerisinde tüm Android kullanıcılarına gönderilmeye başlanacak.

Android uygulama geliştiricileri için önemli yenilikler sağlayacak olan yeni Google Play Services 7.3 sürümünün Google tarafından dağıtılmasını beklemek istemiyorsanız, Google Play Services 7.3.29 apk dosyasını buradan indirebilirsiniz. Ayrıca, Google Play Store‘un en son versiyonlarının güncel olarak yer aldığı Google Play İndir sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki videoda Google tarafından hazırlanmış Google Play Services’in tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!