Google Play Services 7.3 Güncellemesi Yayınlanmaya Hazır [Apk İndir]

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google’ın Nisan ayının başında duyurusunu yapmış ve ortalarına doğru da son Google Play Services 7.3.27 güncellemesi yayınlanmıştı.

Sponsorlu reklam

Şimdi Google Play Services 7.3.29 sürümünün de yayınlandığı ve henüz kullanıcılara gönderilmeye başlanmayan Google Play Services 7.3 (Google Play Hizmetleri)’ne ait güncelleme, artık nihayet iki hafta içerisinde tüm Android kullanıcılarına gönderilmeye başlanacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android uygulama geliştiricileri için önemli yenilikler sağlayacak olan yeni Google Play Services 7.3 sürümünün Google tarafından dağıtılmasını beklemek istemiyorsanız, Google Play Services 7.3.29 apk dosyasını buradan indirebilirsiniz. Ayrıca, Google Play Store‘un en son versiyonlarının güncel olarak yer aldığı Google Play İndir sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam

Aşağıdaki videoda Google tarafından hazırlanmış Google Play Services’in tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak