Google Play Services v6.7 Yayınlandı! [APK indir]

Andronova
Yazar Andronova
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google’ın Android işletim sisteminin en önemli servislerinden olan Google Play Store 5.2.13 güncellemesinin ardından, güncellemenin yayınlanmasını beklemeden Google Play Store apk indirebilirsiniz. Son olarak  Google  şimdi de Google Play Services güncellemesi yayınlandı.

Teknoloji destek

Yayınlanan güncellemeyle birlikte Google Play Services 6.7 versiyonunu yükselmiş oldu. Güncelleme bazı firmware güncelleme fonksiyonlarını ve deneme amaçlı olarak Akıllı kilit açma özelliğine ve buna ek olarak Google Settings (Google Ayarlar) uygulaması da artık iki kategoriye ve alfabetik liste özelliğine kavuştu.

Dosya özellikleri:

Versiyon: 6.7.74 (1723905-438) (6774438)
Dosya boyutu: 29.55 MB (30,990,011 bytes)
Minimum Android versiyonu: Android 5.0+ (Lollipop, API 21)

Google Play Services 6.7 versiyonunun güncellemesini beklemek istemiyor ve hemen yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki apk dosyasını telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

Teknoloji destek
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir