Google Play Services v6.7 Yayınlandı! [APK indir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın Android işletim sisteminin en önemli servislerinden olan Google Play Store 5.2.13 güncellemesinin ardından, güncellemenin yayınlanmasını beklemeden Google Play Store apk indirebilirsiniz. Son olarak  Google  şimdi de Google Play Services güncellemesi yayınlandı.

teknik destek

Yayınlanan güncellemeyle birlikte Google Play Services 6.7 versiyonunu yükselmiş oldu. Güncelleme bazı firmware güncelleme fonksiyonlarını ve deneme amaçlı olarak Akıllı kilit açma özelliğine ve buna ek olarak Google Settings (Google Ayarlar) uygulaması da artık iki kategoriye ve alfabetik liste özelliğine kavuştu.

Dosya özellikleri:

Versiyon: 6.7.74 (1723905-438) (6774438)
Dosya boyutu: 29.55 MB (30,990,011 bytes)
Minimum Android versiyonu: Android 5.0+ (Lollipop, API 21)

Google Play Services 6.7 versiyonunun güncellemesini beklemek istemiyor ve hemen yüklemek istiyorsanız, aşağıdaki apk dosyasını telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir