Google Play Store 5.0, Material Design Güncellemesini Aldı [Hemen Yükleyin]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google’ın Android L ile tüm kullanıcılara sunacağı yeni Materyal Tasarım (material design) arayüzü, yeni Google Play Store 5.0.31 versiyonunda güncellenerek aktif edildi.

Google Play‘in yeni versiyonunda uygulamanın ikonu ve uygulamanın içindeki tüm bölümler, Material Design‘a uygun olarak değiştirildi. Güncelleme büyük kapsamlı olmasa da, bu değişiklikle birlikte Google’ın Android L ve onunla bağlantılı hizmet ve uygulamalar üzerinde çalışmaya devam ettiği anlaşılıyor.

Bugün geç saatlerde duyurulması beklenen yeni HTC Nexus 9 ile birlikte gelmesi beklenen Materyal Tasarıma sahip Android L konusunda gerekli bilgilendirmeleri yapacağız.

Not: Android L Preview sürümünü kullananların, bir çok kullanıcının hata aldığı raporunu paylaşması sebebiyle bu versiyonu yüklememesi tavsiye edilmektedir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir