Google Play Store Android Maalesef Durdu

Google Play Store indir. Android cep telefona ve tablette Google Play nasıl indirilir? Play Store nasıl yüklenir? Android telefonda Google Play Store yok. Google Play Store Android maalesef durdu. Google Play Store uygulamasını çalıştırdığınızda maales

Google Play Store Android Maalesef Durdu
müşteri hizmetleri
Google Play Store indir. Android cep telefona ve tablette Google Play nasıl indirilir? Play Store nasıl yüklenir? Android telefonda Google Play Store yok. Google Play Store Android maalesef durdu. Google Play Store uygulamasını çalıştırdığınızda maalesef durdu şeklinde bir hata alıyorsanız, telefonu kapatıp açtınız ve durum aynıysa aşağıdaki adımları uygulamanız önerilir.
  • Google Play Store önbelleği temizleyiniz. Önbelleği ayarlardan yer alan uygulamalar bölümünden Google Play Store içerisine girerek yapabilirsiniz.
  • Google Play Store uygulamasını telefondan kaldırıp tekrar yükleyin. Durum aynıysa Google Play Store' nin başka bir sürümünü deneyiniz.
  • Aşağıda sitemizde yer alan eski ve yeni Google Play Store uygulama sürümleri yer almaktadır. Bu sürümleri denemenizi öneririm.
  • Sorun hala devam ediyorsa telefonu fabrika ayarlarına döndürün. Bunlara rağmen hata devam ediyorsa telefona yüklü ROM' da sorun var.
Aşağıda telefonunda uygulama mağazası olmayan veya yeni güncelleme cihazına gelmeyen Android kullanıcıları için önerdiğimiz adresten yeni Google Play sürümünü indirebilirsiniz. Android cep telefonu ve tabletler için son sürümü indirip yükleyebilirsiniz. Eğer yeni sürümde sorun yaşarsanız, aşağıda indirme adresimizde yer alan eski sürümleri deneyebilirsiniz. Eğer hala sorun yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Play Store mağaza uygulaması bulunmayan Android cep telefonu ve tabletler için eğer yeni sürüm çalışmazsa aşağıda eski ve yeni sürümlere ulaşabileceğiniz Play Store yazımızı inceleyebilirsiniz. Play Store nasıl indirilir ve Gmail hesabı nasıl açılır? Play Store nasıl indirilir yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Google Play Store indir - Google Play Store Android Maalesef Durdu Google Play Store

Play mağaza uygulamasının son sürümüne Google Play Store indir adresimizden ulaşabilirsiniz. Her hangi bir sorunda bizimle iletişime geçiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan Göçmen
Serkan Göçmen - 3 yıl Önce

benım 6.0.1 kuanıyorum ındırme denedım 4.4 kıtkat yazıyo anlamdım cıktım yuklemedım

Ömer Said
Ömer Said - 3 yıl Önce

Google play simge geçmişi yapsanız :D