Google Play Store bu haftanın ücretsiz en popüler oyunları-1

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google Play Store' de bu haftanın ücretsiz en popüler oyunlarından bazılarını yazımızda bahsettik. PUBG Mobile ve dahası ara ara devam eden paylaşımlarımız devam edecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Her hafta ücretsiz en popüler oyunlar alanında sıralama yapan Google play store 4 farklı oyun belirledi. Bu oyunlardan üç tanesi neredeyse herkes tarafından bilinirken, bir tanesi de açıkçası sürpriz oldu.

Oyunlar sırasıyla şu şekilde; kelime gezmece, PUBG mobile, benim konuşan Tom’um 2, subway surfers. Bu oyunlar içerisinde en fazla yer kaplayan ise, PUBG oldu. 1,7 GB alan kaplayan bu oyun, son dönemlerin fırtına gibi esen mobil eğlencesi haline geldi.

Kelime gezmece oyunu 

Normal bulmacaları neredeyse herkes bilir. Ancak kelime gezegeni oyunu, diğer tüm bulmacalardan oldukça farklı. Kelimelerin Dünyasına dokunmak istiyorsanız, bu oyunu kaçırmamanızı öneririz. Bu oyun ile birlikte, hem kelime bilginizi geliştirebilir hem de beyin jimnastiğini fazlasıyla hissedeceksiniz. Bulmacada yer alan yatay ve dikey boşlukları doldurmak için harfleri sırasıyla kaydırın ve yan yana dizin. Üstelik ipucu butonu sayesinde hata ihtimalini sıfıra indirin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Play Store bu haftanın ücretsiz en popüler oyunları

PUBG Mobile oyunu

Bu oyun hakkında ne söylerseniz söyleyin eksik kalır. 100 oyuncunun paraşütle indiği 64 km’lik bir adada, galip gelmek için kıyasıya bir mücadeleye girmeniz gerekecek. Kendi silahlarınız da dahil olmak üzere, araçlarınızı ve malzemelerinizi bularak daralan savaş alanında kimseye geçit vermemeniz gerekiyor. Bu oyunda sesi HD, güçlü oyun motoruna unreal engine 4 ile büyük bir keyif almanızı sağlayacak. Bu oyunda kazanacağınız tüm ödüller, mobil uyumlu olarak sürekli güncellenir. Keskin nişancı olarak uzaktan oyuna katılabilme imkanı olduğu gibi aynı zamanda güçlü silahlarla oyun alanına dalabilirsiniz.

PUBG Mobile oyunu android

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Benim konuşan Tom’um 2

Daha öceki ilk versiyonuyla büyük ilgi toplayan benim konuşan Tom’um oyunu, yeniden bu ilgiye talip. Bu oyunda en yakın sanal arkadaşınız Tom, sizinle sürekli olarak zaman geçirmek istiyor. En az daha önceki oyunda olduğu kadar sevimli olan Tom, aynı zamanda yepyeni sürprizlerle sizleri karşılıyor. Tom acıkınca onu besleyebilir veya onu tuvalete taşıyabilirsiniz. Adeta gerçek bir arkadaşa dönüşen Tom, hastalandığında yanında olmanı isteyecek.

Tüm bu oyunları keyifle ve ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

Benim konuşan Tom’um 2


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 03:27

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir