Google Play Store şifremi unuttum

banner186

Google Play şifremi unuttum ne yapmalıyım? Unutulan Google Play Store şifresi nasıl açılır kırılır? Google Play Store şifre kırmak açmak için şifre sıfırlama.

Google Play Store şifremi unuttum

banner192
Google Play Store şifresini unuttum diyen kullanıcılar Gmail şifre kırmak gibi aramalara yapmakta.Şifre kırmak açmak için detaylar konumuzda.

Android telefonda ve tablette unutulan Google Play Store şifresini açmak için gmail.com sitesine giderek Gmail şifre sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz. Ama Gmail hesabına erişemediyseniz, cihazın Ayarlar seçeneğine giderek hesaplardan Gmail hesabını kaldırıp varsa başka Gmail hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Gmail hesabınız yoksa yeni hesap açabilirsiniz. Gmail hesabınız varsa Google Play Store uygulamasını açıp mevcut hesapla giriş seçeneği ile yeni hesap bilgilerinizi girebilirsiniz.

Google Play şifremi unuttum

Bazen Gmail şifresi cihaz kaynaklı yanlış girilebiliyor. Ya da önbellek silinerek hesap kaldırılabiliyor. Bundan dolayı bir bilgisayardan giriş yapmayı deneyiniz. Teknoloji ile ilgili hemen hemen tüm sorunlarda önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz. 

Gmail hesap kurtarma seçeneklerinde çıkanları bize yazıp yardım isteyebilirsiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
cemil demir - 1 yıl önce
Şifremi öğrenmek istiyorum
Avatar
Sebnem - 1 yıl önce
Play storenin sifresini unutdum. Ne etmeliyem
Avatar
ali gültekin - 2 gün önce
benim şifrem ne