Google Play Store uygulaması indir Android

Android,cep telefonu ve tabletler için Google Play Store uygulaması (APK) mağaza uygulamasının yeni son sürüm.

Google Play Store uygulaması indir Android
banner192

Google Play store uygulaması, henüz güncelleme ile gelmedi. Ama beklemeden yeni sürümü yüklemek istiyorsanız, ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play Store son sürüm.

Google tarafından geliştirilmiş, dünyanın en çok tercih edilen mobil uygulama mağazasıdır. Play Store uygulaması ile Android işletim sistemi yüklü cep telefonu ve tabletlerde, oyun ve uygulamalara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Android mağaza uygulaması ile ayrı ayrı tüm kategorileri tek bir çatı altında toplayarak, Android cihazınızda ihtiyaç duyduğunuz oyun ve uygulamaları ücretli veya ücretsiz indirme imkanına, bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Google Play mağaza uygulaması
nı kullanabilmeniz için bir Gmail hesabınızın olması gerekiyor. Eğer mail hesabınız yoksa gmail. com sitesi üzerinden, ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Google Play Store uygulaması son sürüm

Android Google Play mağazasından, ücretli veya ücretsiz her hangi bir şey indirmeden önce, uygulamaya yapılan yorumları inceleyerek, uygulamanın indirmeye değer olup olmadığını görüyorsunuz.

Tercih ettiğiniz Android uygulamalarını, cihazınızın güvenliği ve kişisel bilgi güvenliğiniz için resmi Android mağazası Google Play' den indirmeniz önerilir.

Google Play Store Nasıl İndirilir? Nasıl Yüklenir? Nasıl Güncellenir

Android cep telefonu veya tablette bulunan Google Play Store uygulaması, otomatik internet bağlantısı üzerinden kendiliğinden güncelleme yapar. APK indir dosyası eğer cihazınızda bulunmuyorsa, manuel yüklemek için apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=94283 yazısını tıklayarak uygulamayı indirip, kurulumu yapabilirsiniz.

Cihazınıza indirdiğiniz APK dosyası eğer yüklenmiyorsa, cihazınızın ayarlarında yer alan "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğinin aktif olması gerekiyor.  Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar. Bazı cihazlarda farklı bir bölümde yer alabiliyor.
YORUM EKLE
YORUMLAR