Google Play Store Yeni Son Sürüm 2016 indir

Google Play Store uygulamasının son sürümü yayınlandı. Android cep telefonda ve tablette 2016 yeni sürümün güncellemesi gelmeden yükleyebilirsiniz. Google Play Store yeni son sürüm 2016 indir Android işletim sistemi yüklü cihazlar için, Play Store uygu

Google Play Store Yeni Son Sürüm 2016 indir
banner192
Google Play Store uygulamasının son sürümü yayınlandı. Android cep telefonda ve tablette 2016 yeni sürümün güncellemesi gelmeden yükleyebilirsiniz. Google Play Store yeni son sürüm 2016 indir Android işletim sistemi yüklü cihazlar için, Play Store uygulamasının otomatik güncellemesini beklemeden manuel indirebilirsiniz. Son sürüm Google Play Store 6.0.5 APK indir dosyası, eğer cihazınızda bulunmuyorsa veya yeni sürümü kullanmak istiyorsanız, manuel yüklemek Google Play Store indir yazısını tıklayarak uygulamayı indirip, kurulumu yapabilirsiniz. Cihazınıza indirdiğiniz Google Play APK dosyası eğer yüklenmiyorsa, cihazınızın ayarlarında yer alan "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğinin aktif olması gerekiyor.  Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar. Bazı cihazlarda farklı bir bölümde yer alabiliyor.

Google Play Store indir

Play Store nasıl indirilir: Android telefonda ve tablette Play Store uygulaması yoksa, cihazınızdan yukarıdaki Play Store indirme adresine tıklayarak açılan sayfadan ücretsiz olarak yeni sürümü indirip yükleyebilirsiniz. Play Store uygulaması, ister son sürüm güncellemesinin otomatik cihaza gelmesini bekleyebilirsiniz. Yada verdiğimiz adresten yeni sürümü cihazınıza yüklersiniz. Play Store uygulaması nasıl kullanılır: Play Store uygulamasını telefon ve tablette kullanabilmeniz için bir Gmail hesabına ihtiyacınız var. İki şekilde Google Play hesabı açabilirsiniz. İster gmail.com sayfasına giderek gerekli alanları doldurup hesabınızı açabilir veya cihazınızdan Google Play Store uygulamasını çalıştırarak yeni hesap oluştur ile gerekli alanları doldurup uygulamayı kullanabilirsiniz. Her  hangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Play Store Yeni Son Sürüm 2016 indir

google play store,google play store son sürüm,google play store yeni sürüm,google play store android,google play store telefona nasıl yüklenir,android mağaza uygulaması indir,google play store 2016,android oyun uygulama indirme,android uygulama marketi Cep telefonu üzerinden Google Play hesabı açamıyorsanız veya zorlanıyorsanız bilgisayardan açmanız önerilir. Yukarıda resimde gördüğünüz gibi cep telefonu ekleme bölümü var. Eğer bu bölüme telefon numaranızı yazmak istemiyorsanız, "Mevcut e-posta adresiniz" bölümüne daha önce aldığınız ve şifresini bildiğiniz bir mail adresini yazmanız yeterli olacaktır. Gmail sayfasında yer alan "Robot olmadığınızı kanıtlayın" seçeneğini işaretlerseniz, cep telefon numaranızı yazmanız gerekir. Numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza doğrulama kodu gelecek. Bu konu Gmail sayfasında ilgili alana yazmanız gerekiyor. Telefon doğrulaması ve Gmail' de yer alan güvenlik için iki aşamalı doğrulama seçeneği, mail güvenliği için her zaman ön planda olan bir yöntemdir.
YORUM EKLE
YORUMLAR