Google Play Store’da Artık Ön Kayıt Yapabileceksiniz!

media 13246

Google, Andorid işletim sisteminin uygulama marketi olan Google Play Store‘u geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün “Google Play Store’da PayPal ile ödeme imkanı Türkiye’de başladı” başlıklı haberimizin ardından bizi sevindiren Google, şimdi de Ön Kayıt özelliğini sundu.

Andronova

Google Play Store‘da ilk denemenin Terminator Genisys: Revolution oyunuyla yapıldığı ön kayıt yaptır seçeneğiyle, oyun çıktığında telefonunuza bunun hakkında bildirim gelecek ve oyunu çıkar çıkmaz indirenler arasında olabileceksiniz.

google-play-on-kayit

Google Play‘de eklenen bu özelliğin ön siparişten farklı olduğunu söylemek gerekiyor. Çünkü ön kayıt yapıldığında ödeme yapmıyorsunuz ve istediğiniz anda ön kayıt listesinden çıkma imkanınız da bulunuyor.

Ayrıca eğer isterseniz sürekli en güncel Google Play Store sürümlerinin yer aldığı Google Play İndir sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın