Google Play Store’da Turkcell ve Avea Mobil Ödeme Seçeneği Devreye Girdi!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Turkcell ve Avea aboneleri, yeni devreye giren ödeme sistemiyle Android cihazları için Google Play Store üzerinden uygulama satın alırken kredi kartı bilgilerini vermeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Turkcell ve Avea’nın Google ile işbirliği neticesinde sunduğu bu fırsattan hem faturalı hem de ön ödemeli aboneler faydalanabiliyor.

Mobil Ödeme servisini kullanarak Google Play Store üzerinden uygulama satın alan kullanıcılar sunulan bu imkan sayesinde ödemelerini faturaya yansıtılarak veya TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirebilecekler.

image

Mobil Ödeme’nin Google Play Store ödeme yöntemleri arasına eklenmesiyle birlikte, Google Play Türkiye mağazasında ilk kez kredi kartı dışında bir yöntemle ödeme fırsatı kullanıcılara sunulmuş oluyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

image

Yakın zaman içerisinde Mobil ödemenin Türkiye’de giderek daha da yaygınlaşması ve kullanıcılara kolaylıklar ile beraber güvenilir alternatif ödeme seçenekleri getirmesi bekleniyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak