Google Play Store’daki Uygulamalara Yeni Oylama ve Onay Sistemi Geliyor!

Google, milyonlarca uygulama ve oyunun yer aldığı Google Play Store‘da bazı önemli değişiklikler yapıyor. Yapılan bu çok önemli yeni değişiklikle birlikte, artık tüm uygulama ve oyunlar yaş bazında değerlendirilecek ve daha da önemlisi, uygulamaların manüel olarak onaylama süreci başlıyor.

Andronova

Manüel onay süreciyle, öyle herkes Google Play Store‘a uygulama yükleyemeyecek. Bir çok zararlı ve uygunsuz içeriğin yer aldığı Google Play‘de ciddi manada temizlik başlıyor. Bu adım sayesinde, Google tarafından manüel olarak onay verileceğinden dolayı, daha kaliteli ve zararsız uygulama ve oyunlar Google Play‘e eklenebilecek.

google-play-oylama

Kısa süre içerisinde devreye girecek yaş sınırı uygulaması sonrasında, geliştiriciler uygulama ve oyunlarının hangi yaş grubuna hitap ettiğini belirtmek zorunda kalacaklar.

Google Play Store’un en son versiyonlarının yer aldığı ve sürekli güncellendiği Google Play İndir bölümümüzden Google Play apk dosyasını indirebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın