Google Play Store’un Yeni Versiyonu Dağıtıma Sunuldu [APK dosyası]

media 16010

Google Play‘in 4.4.21 numaralı sürümü ile kullanıcı arayüzünde önemli değişimler sergileyen Google,resmi uygulama mağazası için yeni bir güncellemenin daha dağıtımına başladı. Güncelleme şu an için sınırlı sayıda kullanıcıya ulaşırken, tüm kullanıcıların en güncel Google Play’e kavuşması ise birkaç haftayı bulacaktır.

Andronova

4.5.10 sürümüne kavuşan Google Play’de dikkat çeken yeniliklerin başında “uygulama içi satın alma” ibaresi oldu. Bu yenilik sayesinde bir uygulamayı satın almadan önce, uygulama ile ilgili harcama yapıp yapmayacağımız bilgini öğreniyoruz.

Bir diğer yenilik değerlendirme ve yorum bölümünde karşımıza çıkıyor. Uygulamayla ilgili oylama bölümü daha artık daha geniş bir alan kaplıyor ve yıldızların rengi yeşil renge büründü. Google ayrıca kullanıcı yorumları için “düzenle” seçeneğini daha da ön plana çıkardı ve yorum silme seçeneğini de Google Play’e ekledi. Yeni sürümde ayrıca Google+ entegrasyonu devam ediyor. Beğen ve ya da derecelendirme aktivitelerini dilerseniz çevrenize aktarabileceksiniz.

Google Play’in 4.5.10 numaralı sürümünü güncelleme size ulaşmadan APK dosyasını yükleyebilirsiniz. İndirme linklerine alt bölümden ulaşabilirsiniz. Yükleme işlemi öncesi Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar menüsünü aktif hala getirmeniz gerekiyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın