Google Play’in Yeni Sürümü [APK dosyası]

Google Play’in Yeni Sürümü Getirdiği Birçok Yenilikle Dağıtıma Sunuldu [APK dosyası]

Andronova

Google son olarak aralık ayında kapsamlı bir şekilde yenilediği uygulama mağazası Google Play Store için yine birçok yeniliğin içerisinde barındığı Google Play’in 4.6.16 sürümünün dağıtımına başladı. Kısa süre önce Google Play oyun ve uygulama ücretlerinin Türk Lirası cinsinden yayınlandığı Google Play’in yeni versiyonunda uygulama için satın alma ibaresi artık uygulamayı yükle butonuna tıkladığımız anda karşımıza çıkan uygulama bilgi penceresinde yer alacak.

Google Play’in Yeni Sürümü [APK dosyası]

Son olarak yandan açılan bir pencereye kavuşan Google Play’de bu bölümde birçok içeriğe erişim sağlanabiliyordu. Ayarlar ve Yardım seçenekleri ise sahip olunan cihaza göre alt ya da üst bölümde ayrı bir menüde yer alırdı. Google yeni güncellemeyle Ayarlar ve Yardım başlıklarını da yandan açılan pencereye eklemeyi uygun görmüş.

Güncelleme kapsamında yer alan bir diğer yenilikte ise Ayarlar menüsünde yer alan Widget’ları otomatik ekle ifadesinin yerini “Ana ekrana simge ekle” ifadesi aldı. Daha önceki Widget ifadesi açıkça bir şey ifade etmiyordu, Widget denmesine rağmen uygulamanın kısayolu ana ekrana ekleniyordu.

Google’ın güncelleme kapsamında sunduğu ve en çok beğenilen yeniliklerden biri de tüm uygulamalarımızın yer aldığı menüde artık toplu uygulama yüklenmesi gerçekleştirilebilecek. İstenmeyen satın alımlara karşı 30 dakikada bir şifre sorulması ve uygulama altında yer alan +1’lerin net rakam olarak gösterilmesi güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler oldu.

Google Play’in 4.6.16 numaralı sürümü henüz size ulaşmadıysa APK dosyasını alt bölümde yer alan herhangi bir linkten indirerek elle kurabilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.