Google, Popüler Uygulama Timely Alarm Clock’un Geliştiricisini Satın Aldı, Uygulama Artık Tamamen Ücretsiz!

blank

Google potansiyeli olan küçük şirketleri satın alma noktasında sıklıkla karşımıza çıkar. Sadece Google diğer teknolojiye yöne veren dev şirketlerin büyük bölümü yıl içerisinde onlarca küçük şirketi bünyesine katar. Google bünyesine dahil olan son şirket ise Google Play‘de yer alan popüler çalar saat uygulamasının arkasındaki isim Bitspin oldu. Satın alma konusunda Google tarafında herhangi bir açıklama yapılmadı. Bitspin ise resmi site üzerinden Google bünyesine katılmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Google’ın İsviçre merkezli şirketi ne kadar satın aldığı henüz bilinmiyor.

teknik destek

Yazılım ekibi bundan sonraki çalışmalarını Google bünyesinde harika uygulamalar tasarlamak için devam ettirecek. Stok Android’in mevcut saat uygulamasının yerini almasına kesin gözüyle bakılan uygulamada ne yönde değişimler yapılacağı merak ediliyor.

Timely Alarm Clock uygulamasından söz edecek olursak; saat tarafında Google Play’de yer alan en popüler uygulamalardan biri olarak gösteriliyor. Alarmları yedeklemeye olanak sağlayan uygulama aynı zamanda birden fazla cihazla senkronize olabiliyor ve bulut entegrasyonu sayesinde rakiplerinden sıyrılıyor. Ekran kenarından ekranda bulunan çubuğun üstünde istenen noktaya sürükleme yapılarak alarm kurulumu gerçekleştiren uygulamada yüksek kalitede alarm sesleri, temalar, el yapımı saatler, telefonu elinize aldığınızda alarm sesini otomatik olarak düşürmek ve kullanımı basit kronometre gibi dikkat çeken özellikler mevcut.

Uygulama daha önce ücretsiz olarak hizmet veriyordu sadece bazı özelleştirmeleri yapabilmeniz için ücret ödemeniz gerekiyordu. Google’ın satın alması sonrası uygulamada her şey ücretsiz hala getirildi. Timely Alarm Clock uygulamasına Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!