Google, Quickoffice’i Android ve iOS için Ücretsiz Hale Getirdi, Sınırlı Bir Süre 10GB Disk Alanı ile Birlikte

blank

Geçtiğimiz yıl haziran döneminde mobil platformların en çok kullanılan ve ilgi gören doküman uygulaması Quickoffice’i satın alan Google, söz konusu uygulamayı kısa süre içerisinde Google bünyesindeki kimi uygulamalarla entegre etti ve popüler uygulamanın işlevselliğini daha da artırdı.

teknik destek

Android ve iOS platformlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan uygulama 15 dolardan satışa sunulurken, arama motoru devi büyük bir sürpriz gerçekleştirerek uygulamayı her iki platformda da ücretsiz hale getirdi. Google ayrıca 26 Eylül’e kadar uygulamayı indirip üye olanlara Google Drive üzerinden 2 yıl boyunca ücretsiz 10GB kullanım alanı sunuyor.

Yapılması gereken Quickoffice uygulamasını indirmek ve Google hesabı ile giriş yapmak. İlk aşamada hesabınız eşitlenmemiş olabilir ancak Google birkaç hafta içerisinde Quickoffice’de hesabınızı aktif hale getirecektir.

Quickoffice Android ve iOS tarafında en fazla tercih edilen belge düzenleme uygulamasıdır. Quickoffice ile mobil cihazlarda (tablet-telefon) belgelerin, elektronik tabloların ve diğer dosyaların oluşturulması ya da düzenlenmesi sağlanır. Üstelik uygulama, Microsoft Office dosya türlerini desteklemektedir.

Android için indirme linki; Quickoffice

iOS için indirme linki; Quickoffice

ilgili>> AndroidandMe

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!