Google Sprayscape nedir nasıl kullanılır?

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google Sprayscape nedir? Google Sprayscape nasıl kullanılır? Google Sprayscape uygulaması Android iPhone ne zaman gelecek? Google Sprayscape indir APK güncellemesi.

Ad imageAd image

Google, Sprayscape isminde kamera uygulamasını yayınladı. Kamera uygulaması ile farklı bir kamera çekimine hazır mısınız? Google Sprayscape Android cep telefonda Google Play Store’ den ücretsiz indir yükle dene.

Google, Sprayscape kamera uygulamasını kullanıcılara açtı. VR benzeri kamerayı andıran ve akıllı telefonda GPU ile beraber jiroskopu kullanan uygulama, Google Creative Labs tarafından geliştirilmiştir.

Google Sprayscape nedir nasıl kullanılır?

Google Sprayscape nedir nasıl kullanılır?

Sprayscape uygulaması, 360 derece kamera çekimi benzeri efektle fotoğraf çekimini sağlıyor. Telefonu döndürüldüğünde ekrana dokunulduğunda gördüğü yeri kayıt edebiliyor. 

Ad imageAd image

Uygulama aynı zamnda her iki kamerayı da kullanabiliyor. Uygulamayı kullanılarak çekilen fotoğrafı, sosyal medya (Facebook, Twitter ve Instagram) üzerinden paylaşılabiliyor. Uygulamanın hemen hemen tüm cihazlarla uyumlu çalışması ve Google Cardboard gözlüğünden de izlenmesi olumlu bir yenilik olmuş.

Google Sprayscape uygulamasını ücretsiz olarak Google Play Store‘ den indirebilirsiniz. Uygulama henüz Türkiye‘ de kullanıma açılmadı. Gelecek hafta içerisinde çok sayıda ülke için yayınlanması bekleniyor.
 

Google Sprayscape kamera uygulaması

YouTube video


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 10:55

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe