Google Translate Uygulaması Görüntüleri ve Konuşmaları Anlık Çeviri Desteğiyle Güncellendi [APK İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Geçtiğimiz günlerde sizlere Google Translate’in simültane/anlık çeviri desteğine kavuşacağına yönelik burada paylaştığımız haberimizin ardından, bugün Google Translate uygulaması konuşmaları ve kameranın ekranındaki görüntüde beliren yazıları anlık olarak çeviri desteğiyle güncellendiği.

Android ve iOS uygulamalarına dahil edilen Google geçtiğimiz yıl satın aldığı Word Lens çeviri sisteminin dahil edildiği yeni Google Translate uygulaması, artık kameranızla Rusça bir tabelayı gösterip anlık ve canlı olarak çevirebiliyor. Şimdilik İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Rusça ve İspanyolca diller arasında çeviri desteği bulunan Word Lens’li Google Translate uygulaması kısa süre içerisinde diğer dilleri de destekleyecek.

Diğer yenilik ise, daha önce bir kişinin konuşup, durakladıktan sonra çeviri yapma şeklinde çalışan sistem, artık iki kişinin de aynı anda konuşmasını da kayıt butonuna basmadan simültane/canlı olarak birbirleri arasında çeviri yapabiliyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir