Google ve Android Takımı Mobil Dünya Kongresi için Geri Sayıma Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google, resmi Android işletim sistemi sitesinde Mobil Dünya Kongresi 2012 geri sayımını başlattı. Sıradan bir sayım sitesinden farklı olan bu adreste yer alan görüntüler, arama devinin Barcelona’daki etkinlik için hazırladığı Android Standı’nı sembolize ediyor ve sayaç işledikçe yavaş yavaş kuruluyor.

Andronova

Geçtiğimiz yıl muhteşem bir alan hazırlanmıştı. Tüm Android akıllı telefon ve tabletleri salonu hazırlanan platform sayesinde dolaşıyordu. Ortada dev bir Andy yer alıyordu. Bu yılın hem üreticiler hem de bizler için çok daha hareketli geçeceğinden eminiz. Ice Cream Sandwich’li cihazlar görmeye hazırlanın!

26 Şubat akşamı düzenlenecek bazı basın duyuruları ile başlayan Mobil Dünya Kongresi 2012, 1 Mart Perşembe’ye kadar devam edecek. Bu kongrede tanıtılması muhtemel cihazlar ve detaylarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

HTC

HTC One X (EndeavorEdgeSupreme)
HTC One S (Ville)
HTC One V (Primo)
HTC One XL (Quattro)
HTC Incredible 3
HTC Zeta

LG

LG X3 (1) (2)
LG Optimus 3D 2 (CX2)
LG Optimus Vu

MOTOROLA

Motorola Atrix 3
Motorola (Intel İşlemcili)

SAMSUNG

Galaxy Note 7.0
Galaxy Note 10.1
Galaxy S II Plus (1) (2)

SONY MOBILE

Sony Xperia U (Kumquat)
Sony Xperia P (Nypon)
Sony Xperia Pepper

Google’ın geçtiğimiz yıl hazırladığı MWC 2011 Android standına aşağıdaki videolardan göz atabilirsiniz. Kongreden en detaylı haberler için bizi takip edin!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın