Google Yanlışlıkla Yeni Nesil Nexus 7’yi mi Gösterdi?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google I/O etkinliğinde yeni nesil Nexus 7’nin (Nexus 7 II) tanıtılması bekleniyordu. Donanım noktasında Galaxy S4 Google Edition dışında herhangi bir yenilik karşımıza çıkmazken, yeni nesil Nexus 7 şimdilerde temmuz ayı işaret ediliyor. Tabletin tanıtımı gerçekleşmemiş olsa da Google yeni mesajlaşma platformu Hangouts için yayınlanan bir videoda yanlışlıkla yeni nesil Nexus 7’yi göstermiş olabilir.

Yeni tablet, Twitter kullanıcı Cesi D’Alessio tarafından fark edildi. Videonun 21. saniyesinde iPhone telefondan mesaj alan bir tablet görünüyor. Mesajla birlikte LED bildirimi yanan tablet sonraki Nexus 7 olabilir. Tabi görünen cihazın Nexus 7 olmama ihtimali de var.

KGI Menkul analisti Ming-Chi Kuo tarafından yeni nesil Nexus 7 için ön görülen teknik özelliklere göz atacak olursak; 7-inç boyutunda 1920 x 1200p çözünürlüklü IPS ekran, Qualcomm’un 4 çekirdekli S4 Pro platformu, 2GB RAM, 5MP çözünürlüklü bir kamera, HD kayıt olanağı sunan ön kamera, 4.000mAh kapasiteli batarya, Android 4.3 ve 8/16/32GB depolama seçenekleri.

XkpjZ7oA_Qg#!” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: androidOS

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir