Google Yanlışlıkla Yeni Nesil Nexus 7’yi mi Gösterdi?

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google I/O etkinliğinde yeni nesil Nexus 7’nin (Nexus 7 II) tanıtılması bekleniyordu. Donanım noktasında Galaxy S4 Google Edition dışında herhangi bir yenilik karşımıza çıkmazken, yeni nesil Nexus 7 şimdilerde temmuz ayı işaret ediliyor. Tabletin tanıtımı gerçekleşmemiş olsa da Google yeni mesajlaşma platformu Hangouts için yayınlanan bir videoda yanlışlıkla yeni nesil Nexus 7’yi göstermiş olabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni tablet, Twitter kullanıcı Cesi D’Alessio tarafından fark edildi. Videonun 21. saniyesinde iPhone telefondan mesaj alan bir tablet görünüyor. Mesajla birlikte LED bildirimi yanan tablet sonraki Nexus 7 olabilir. Tabi görünen cihazın Nexus 7 olmama ihtimali de var.

KGI Menkul analisti Ming-Chi Kuo tarafından yeni nesil Nexus 7 için ön görülen teknik özelliklere göz atacak olursak; 7-inç boyutunda 1920 x 1200p çözünürlüklü IPS ekran, Qualcomm’un 4 çekirdekli S4 Pro platformu, 2GB RAM, 5MP çözünürlüklü bir kamera, HD kayıt olanağı sunan ön kamera, 4.000mAh kapasiteli batarya, Android 4.3 ve 8/16/32GB depolama seçenekleri.

XkpjZ7oA_Qg#!” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

media 16906

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: androidOS

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir