Google, Yeni Gmail’in Dağıtımına Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Gmail uygulamasında yenilikle sunacağı ön görülen Google, söz konusu uygulamanın 4.5 numaralı sürümünde hangi yenilikleri karşımıza çıkaracağını geçtiğimiz günlerde Gmail blog sayfası üzerinden duyurmuştu. Google aynı zamanda yeniliklere daha yakından bakılması için bir video da yayınlamıştı.

teknik destek

Gmail’de sunulacak yeniliklerin en geç bir hafta içerisinde dağıtılacağı belirtilmişti. Yeni bir tasarım sunan Gmail uygulamasının dağıtımına şu an itibariyle başlayan Google, kademeli olarak dağıtımı gerçekleşen uygulamanın birkaç gün içerisinde tüm Android kullanıcıları tarafından tecrübe edileceğinin bilgisini verdi. Dilersiniz yeni Gmail uygulamasının APK dosyasını buradan mediafire.com/download/0gpese2lt0ixkl7/com.google.android.gm.4.5.apk indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Kategorilere ayrılan uygulamada daha basit bir kullanıcı deneyimi sunulması hedefleniyor. Birincil, sosyal, promosyonlar, güncellemeler ve forumlar şeklinde ayrılan sekmelerde o bölüme ait maillerin yer almasıyla, gelen kutusu üzerinde kontrol daha iyi sağlanıyor. Yeniliklere daha yakından bakmak için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Google, Yeni Gmail’in Dağıtımına Başladı

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir