Google, Yeni Nexus İçin Çinli Bir Üreticiyle Mi Anlaşıyor?

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google‘ın Android’in tabiri caizse işlenmemiş elmas olan saf halini kullanıcılarla buluşturmaya yönelik başlattığı Nexus projesi, bir çok kullanıcı tarafından beğeniliyor. Bir çok üretici ile anlaşan Google, daha önceki Nexus’lar için HTC, Samsung, LG, Motorola ve Asus ile işbirliği yapmış ve çoğunda başarılı sonuçlar almıştı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Sonuncu Nexus olan Motorola’nın ürettiği Nexus 6 ile de beğenileri toplayan Google, bir sonraki Nexus telefonu için Çinli bir üreticiyle anlaşabilir. Sizlere, daha önceki Nexus’lar arasında en çok beğendiğiniz üretici hangisi ve yeni Nexus’u hangi üreticinin üretmesini istediğinizi sorduğumuz anket sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni söylentiler, Google’ın yeni Nexus’u için Çinli firmalardan Xiaomi, Huawei ve Lenovo’ya odaklandığı yönünde. Motorola’y satın alan Lenovo’mu olur, yoksa akıllı telefon satışında liderlerden Huawei mi, ya da son zamanların en popüler firmalarından Çin’in en büyük akıllı telefon üreticisi Xiaomi mi bilinmiyor. Ancak eski Google çalışanı ve şimdilerde Xiaomi’de çalışan Hugo Barra’ya göre, Google Mi Note Pro gibi xiaomi’nin ürettiği kaliteli bir cihazı yeni Nexus Yapabilir.

2015’in sonlarında tanıtılacak yeni Nexus’u büyük bir merakla bekliyor olacağız. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir