Google Yenilenen Play Store’u Yaymaya Başladı, Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son günlerde ortaya çıkan sızıntılar neticesinde Google’ın resmi uygulama mağazası Play Store’da kapsamlı bir güncelleme hazırladığı görülüyordu. Kısa süre önce yenilen Play Store’un ana ekranı ortaya çıkmış ve Google’ın uygulamanın yenilenmiş halinde daha canlı renkler seçtiği görülmüştü. Mayıs ayında Google I/O etkinliğinde ilk olarak tanıtılması beklenen Play Store 4.0 için görünüşe bakılırsa bu kadar süre bekleme zorunda kalmayacağız. Zira Google bugünden itibaren tablet ve telefonlar için uygulama mağazasının yenileniş versiyonunu dağıtmaya başlayacak.

teknik destek

Güncellenmiş versiyonda daha sade ve basit bir arayüz tercih eden Google, içeriklere ulaşmayı kolay hale getirmiştir. Basitleştirilmiş bir ödeme sistemi ve daha fazla içeriğin sunulduğu temada görsellerin biraz daha büyüdüğü görülüyor.

Play Store’un 4.0 numaralı versiyonu Android 2.2 Froyo ve üzeri telefon/tabletler için geçerli olacak. Güncellemenin birkaç hafta içerisinde tük kullanıcılara ulaştırılacağı bildirildi. Dilerseniz apk dosyasını indirerek yenilen Play Store’u telefon ya da tabletinize kurabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir