Google yıl sonu fırsatları: %80 varan indirimle oyun indir

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Google'ın her yıl sonu yaptığı indirim kampanyalarına bu yıl da devam ederek, Google Play Store'da %80'e varan indirim oranlarıyla 15 popüler oyun.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Aralık 2016 itibariyle 2.6 milyon uygulama ve oyun sayısına ulaşan Google Play Store, akıllı telefon ve hatta cihaz kullanımı konusunda pazarın %90’ından fazlasını domine eden Android işletim sisteminin en çok kullanılan servislerinden. Her ay ortalama 200’er bin uygulama ve oyunun eklendiği Google Play Store’da, yine geleneklere uyuldu ve yıl sonu 2016 indirim fırsatları yayınlandı.

Google’ın zaten aralıklarla yaptığı bu indirimli oyun veya ugulama fırsatlarında, bu sefer 15 oyun için %80’e varan indirim imkanı sunuluyor. Zaten ücretsiz olan ancak oyun içi satın alma yoluyla içerik satın alınabilen bu oyunlarda, %80 indirim imkanı meraklıları için oldukça güzel olacaktır. Aşağıda yayınlanan oyunların listesini görebilirsiniz:

 1. Minecraft: Story Mode
 2. Hearthstone
 3. 8 Ball Pool
 4. CSR Racing 2
 5. Lords Mobile
 6. Cookie Jam
 7. Criminal Case
 8. DC Legends
 9. Animation Throwdown: TQFC
 10. MARVEL Future Fight
 11. FIFA Mobile Futbol
 12. Fishdom
 13. Episode + Pretty Little Liars
 14. MARVEL Avengers Academy
 15. Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Tüm bu oyunlarda indirimli içerik satın almak ve istediğinizi Google Play Store’da yıl sonu indirimi sunan bazı oyunları da kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Örnek olarak; Lost Journey – 0,29TL Assassin’s Creed Identity – 0,59TL Lost Echo – 5,49TL LIMBO – 0,59TL Leo’s Fortune – 5,29TL Trivia Crack (Reklamsız) – 2,59TL Bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Google yıl sonu fırsatları: %80 varan indirimle oyun indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 18:24

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak