Google’dan Muhteşem Yeni Android Reklamı!

Google “be together, not the same” yani “aynı olma, birlikte ol” temalı yeni Android reklam kampanyası için eğlenceli kısa video filmini yayınladı.

Andronova

1973 yılında Disney’in yayınladığı Robin Hood çizgi filmindeki, arkadaş vari hayvan karakterlerinin bir benzerini, gerçek hayattaki hayvan videolarıyla gerçekleştirdiği bir versiyonuyla yapan Google, Android için bu yeni stil reklam kampanyasıyla diğer tüm işletim sistemi tanıtımlarından farklı bir yol izliyor.

Android’in telefon, tablet, saat, araba, bilgisayar, mikrodalga fırın vs. tüm cihazlarda evrensel olarak aynı şekilde çalışması ve kullanıcılara tüm bu cihazlarla birlikte bağlantı kurup çalışabilme kolaylığı sağlaması sebebiyle bu yönde reklam yaptığını tahmin ediyorum ve benze başarılı da.

Aşağıdaki videoda yeni Android reklam filmini izleyebilirsiniz:

vnVuqfXohxc” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.