Google’ın Chrome Tarayıcısı İçin Hangouts Uygulaması Güncellendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın mesajlaşma/chat uygulaması GTalk’un yerini alan Hangouts’un Android için yayınlanıp stabil hale gelmesinin ardından, Google yine kendi tarayıcısı için Hangouts’un uygulamasını yayınlayarak her yerde tanıdıklarımızla iletişimde kalmamızı sağlıyordu. Google, şimdi Hangouts’un masaüstünde kullanılmasına imkan veren Chrome uygulaması için bazı önemli fonksiyonların da yer aldığı bir güncelleme yayınladı.

Andronova

Yayınlanan güncelleme ile, Hangouts Chrome uygulamasındaki en büyük eksiklik olan arama seçeneğinin olmaması sorunu giderilmiş ve Hangouts’a arama özelliği de eklenmiş. Artık masaüstü bilgisayarınızdan da Hangouts aracılığıyla arama yapabilecek, sms gönderebilecek, mesajla arkadaşlarınızla iletişime geçebileceksiniz.

hangouts-chrome-app-2

Bunun haricinde bir diğer önemli eksikliklerden olan, aşağı alma seçeneğiyle, dilerseniz Hangoutsu ekrandan aşağı alarak gizleyebileceksiniz.

hangouts-chrome-app-1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın