Google’ın Telefonu Android One

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın Telefonu Android One, Bangladeş, Nepal ve Sri Lanka’da Satışa Sunuluyor! Peki Biz?

teknik destek

Google’ın, Android’in tüm kullanıcılar tarafından deneyim edinilmesine yönelik geliştirdiği düşük bütçeli akıllı Android telefonu olan Andorid One’ın, Hindistan’dan sonra şimdi de Bangladeş, Nepal ve Sri Lanka’da satışına birkaç hafta içerisinde başlanıyor.

Google’ın Telefonu Android One

Google I/O’da ilk olarak Google tarafından tanıtılan Android One, öncelikle akıllı telefona ayrılan bütçenin düşük olduğu ülkeleri hedefliyor. Bunun yanında özellikleriyle orta segmentte yer alan Android One, bütçesinden daha fazlasını vaat ediyor.

Peki Android One ülkemize gelecek mi? Sorunun cevabını hepimiz biliyoruz sanırım. Ancak doğrudan cevap vermek yerine şu şekilde açıklayayım.

iPhone’un yeni modeli çıktığında, bir önceki sene aldığı iPhone’unu nasıl elimden çıkarırım diyen, Samsung’un amiral gemisini satın aldıktan 3-4 ay sonra fiyatının %40’lara varan bir düşüşe gideceğini bilmesine rağmen ön siparişle satın alan bizleri, bizler için bu tüketim çılgınlığına iten firmalar çok daha iyi biliyorlar.

Bu sebeple soruya cevabı da sanırım biliyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın