Google’ın Yapacağı Yeni Genel Merkezi Adeta Büyülüyor!

Dünya’ya hükmeden dev şirketlerin genel merkezlerinde ki çalışma ortamları hep bizleri büyülemiştir. Bu alandaki en başarılı şirketlerden olan Google, çalışanlarına sunduğu iş ortamıyla, herkesin çalışmak istediği bir şirket.

Andronova

Apple’ın yeni genel merkezini inşa ettiği şu günlerde, Google’dan yeni genel merkezine yönelik bir tanıtım filmi geldi. Normal şartlarda yataktan dahi kalmak istemediğiniz o her gün gittiğiniz iş yeri anlayışı değişmek üzere.

Artık, gitmek için can atacağınız, gittiğinizde hayallerinizi süsleyen büyüleyici atmosferiyle size ilham veren bir ortamı oluşturmak isteyen Google, önümüzdeki yıllarda geleceğin genel merkezini planlıyor.

google-yeni-merkez-2

Google’ın yeni genel merkezini tasarlayan BIG ve Heartherwick Studio şirketleri, Mountain View şehrini dünyanın en büyüleyici şehirleri arasına sokmayı planlıyor.

google-yeni-merkez-3

Her ne kadar proje kabul görse de, California eyaletinde hükümet ikiye bölünmüş durumda. Bir bölüm projenin Mountain View için turizmi canlandıracağı ve gelir kaynağı olacağını savunurken, diğer taraf ise devasa boyutlardaki alanın bu gibi projelere harcanmasına sıcak bakmıyor.

Aşağıdaki videoda Google’ın yeni genel merkezine ait görüntüleri izleyebilirsiniz.

z3v4rIG8kQA” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.