Görünüşe Göre Samsung Galaxy A7 Çok Yakında Duyurulacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Görünüşe Göre Samsung Galaxy A7 Çok Yakında Duyurulacak!

Andronova

Android cihaz üreticileri arasında liderliğini koruyan Samsung, bu zamana kadar geliştirdiği plastik kasalı Android cihazlarına alternatif olarak sunduğu metal kasalı Galaxy Alpha serisi modelleri Galaxy A3 ve Galaxy A5 bir çok kişi tarafından ilgi gördü.

Zarif ve sağlamlığı hissettiren kasa tasarımıyla memnun eden Galaxy Alpha serisine şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Samsung, Alpha serisi için yeni üyesi Galaxy A7‘yi çok yakında duyurabilir.

Şimdilik Galaxy A7‘nin var olduğu bilgisinin yanında, rakamına bakıp bunun üst seviye akıllı telefonlardan olacağını söyleyebiliriz. Samsung bu konuda hep sıkı ağızlı olmuştur ve bu modelin Asya dışında satılıp satılmayacağı bilgisini henüz teyit edemiyoruz.

FCC’de beliren bilgilere göre, Galaxy A7 (SM-A700) modeli Samsung tarafından eklendi ve resmi duyurusu çok yakında yapılacak. Başvurudan edinilen bilgilere göre Galaxy A7 NFC ve LTE ile geliyor. 150mm genişlik ve 75mm kalınlığa sahip. Bu ölçülere göre Galaxy A7’nin 5.2 inç olacağı tahmin ediliyor.

Siz Samsung’un Galaxy Alpha serisi için ne düşünüyorsunuz?

kaynak: Phonearena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.