Gözaltına alınma sonucu sosyal medya sorunu

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Çok sayıda internet kullanıcısının erişimde sorun yapamasının nedeni aynı olabilir. Terör nedenli paylaşımların ağırlıkla yapıldığı zamanlarda gerekli önlemler alınabiliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İnternette yer alan haberlere göre Selahattin Demirtaş’ ın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamadan sonra çok sayıda sosyal sitelere erişim yapılamadı. Aynı zamanda gözaltına alınma kararı da bunu tetikledi.

Demirtaş, Başsavcılığın almış olduğu karar doğrultusunda terör soruşturması kapsamında Diyarbakır’ da bulunan evinde gözaltına alınmış.

media 10802

Bir DNS adresleri ile giriş yapmaya çalışabilirsiniz. İki VPN ile erişim yapılabilir.

Uyarı: Rasgele kullanacağınız programların bağlantı yaptığınız bilgisayar ve mobil cihazlara zarar verebilir. Virüs girme olasılığı da olabiliyor. Önerimiz beklemeniz. Bu yasak uzun sürmeyecektir. Devlet üzerine düşeni yapmaktadır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam


Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 05:04

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak