GT-I9600 Olarak Kodlanan ve Android 4.3.2 ile Çalışan Bir Samsung Telefonu AnTuTu Testinde Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android tarafında telefonların resmi tanıtımları öncesi AnTuTu test raporunda ortaya çıkmasına artık alıştık. Birkaç ay öncesine kadar Galaxy S4, HTC One ve Xperia Z de aynı testte görünmüş ve kullanıcılara sunulmadan önce teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Şu sıralar ise Galaxy S4 ve HTC One’ın farklı vesiyonlarına dair detaylar AnTuTu testinde karşımıza çıkıyor.

teknik destek

AnTuTu testinde görünen ve GT-I9600 olarak kodlanan bir telefon birçok kesimde şaşkınlık yarattı. Kod numarasından Galaxy S serisine dahil olacağı anlaşılan telefon, 1.4GHz frekans hızında çalışan bir işlemciye sahip görünürken, telefonun Android 4.3.2 ile çalışıyor olması ise şaşkınlığı bir kat daha arttırdı.

Google’ın henüz Android 4.3’ün kaynak kodlarını üreticilere sunmadığı şu günlerde, Samsung’un bir cihazı Android 4.3 ile test ediyor olması, söz konusu güncelleme için artık geri sayıma geçildiğinin bir göstergesi olabilir.

GT-I9600’e geri dönecek olursak, Galaxy S5 olma ihtimali üzerinden durulmuyor. Galaxy S4’ün henüz satışlara başlamış olması ve Galaxy Note III üzerinde sıkı çalışmaların sergilendiği şu dönemde Samsung’un Galaxy S5 çalışmalarına hemen başlamış olması ihtimal dahilinde görünmüyor.

Telefonun daha ziyade Galaxy S4 Plus olduğu iddia ediliyor. Test sonucunda 15 bin seviyesinde bir puan elde eden telefonun, Galaxy S4’ün elde ettiği puanın bir hayli gerisinde olduğu net bir şekilde görülüyor, ancak Galaxy S III ve Galaxy S4 resmi tanıtımları öncesi söz konusu testten benzer puanlar elde etmişti.

Galaxy S ve Galaxy S II modellerinde Plus versiyonunu kullanıcıların beğenisine sunan Samsung, Galaxy S4 cephesinde mini, Active ve zoom olmak üzere üç farklı seçenek daha hazırlıyor. Görünüşe bakılırsa bunların yanında Plus modeli de eklenebilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!