GTA 5 Gerçek Hayatta Nasıl Olurdu? [GTA 5 Videosu]

media 12128

GTA 5 videosu gerçek hayatta nasıl olurdu. GTA 5 oyunu canlandı. GTA 5′ i birden buradan bakınız. GTA 5 oyununu böyle hiç oynadınız mı?

Andronova

Aşağıda GTA 5 videosu gerçek hayatta GTA 5 nasıl olurdu sorusunun cevabı niteliğinde yapılmış. Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle.

çıktığı her yıl ve bu yılın en popüler oyunlarından olan, RockStar‘ın tek solukta oynayacağınız aksiyon ve macera oyunu Grand Theft Auto serisinin son üyesi GTA 5 PC versiyonunun yayınlanmasından sonra masaüstü bilgisayarları da fethetti.

Üç ana karakteri oynadığımız GTA 5 ‘in muhteşem grafikleri ve fizik motoru gerçeği aratmasa da, hep acaba “GTA gerçek hayatta olsaydı nasıl olurdu” sorusunu sormuşuzdur.

Oyunlar için hazırladığı muhteşem video filmlerle ünlü Corridor Digital, şimdi de GTA 5 için harika bir kısa film hazırladı. GTA 5‘e özel hazırlanan bu filmde, kullanılan kamera tekniği ve harika anlatım tarzı adeta büyülüyor.

Aşağıda GTA 5 gerçek hayatta nasıl olurdu sorusuna cevabı bulacağınız videoyu izleyebilirsiniz.

GTA 5 videosu

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın