GTA 5 PC Sürümü İçin Crack 3DM Tarafından Yapıldı ve Torrente Düştü!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Bu yılın en popüler oyunu Rockstar’ın efsanesi Grand Theft Auto serisinin en sonuncusu GTA 5‘in ilk olarak konsollara çıkmasının ardından iki gün önce nihayet GTA 5 PC sürümü de yayınlandı.

Sponsorlu reklam

Tüm internette oyun severlerin en çok aradığı şey işe, “GTA 5 PC torrent” veya “GTA 5 PC crack” kelimeleri oldu. Hal böyle olunca, hackerlar ve crackerlar da boş durmadılar ve daha resmi olarak indirilmeye sunulmadan, GTA 5 PC sürümü torrent sitelerinde indirilmeye sunuldu bile.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ancak, henüz crack dosyası bulunmayan 60GB boyutundaki GTA V torrent paylaşımları için şimdi, popüler cracker grubu 3DM tarafından GTA 5 crack dosyası yayınlandı ve torrent dosyalarına yüklendi.

Sponsorlu reklam

Rockstar’ın uzun emeklerle ve rekor bütçelerle yaptığı yeni GTA 5 PC sürümü için crack dosyasının bu kadar kısa sürede çıkması herkesi şaşırttı. Biz, oyunların ve uygulamaların hakkını vererek parayla satın alınmasını ve crackli oyunların alınmamasını tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir