GTA 5 PC Sürümü İçin Crack 3DM Tarafından Yapıldı ve Torrente Düştü!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu yılın en popüler oyunu Rockstar’ın efsanesi Grand Theft Auto serisinin en sonuncusu GTA 5‘in ilk olarak konsollara çıkmasının ardından iki gün önce nihayet GTA 5 PC sürümü de yayınlandı.

teknik destek

Tüm internette oyun severlerin en çok aradığı şey işe, “GTA 5 PC torrent” veya “GTA 5 PC crack” kelimeleri oldu. Hal böyle olunca, hackerlar ve crackerlar da boş durmadılar ve daha resmi olarak indirilmeye sunulmadan, GTA 5 PC sürümü torrent sitelerinde indirilmeye sunuldu bile.

Ancak, henüz crack dosyası bulunmayan 60GB boyutundaki GTA V torrent paylaşımları için şimdi, popüler cracker grubu 3DM tarafından GTA 5 crack dosyası yayınlandı ve torrent dosyalarına yüklendi.

Rockstar’ın uzun emeklerle ve rekor bütçelerle yaptığı yeni GTA 5 PC sürümü için crack dosyasının bu kadar kısa sürede çıkması herkesi şaşırttı. Biz, oyunların ve uygulamaların hakkını vererek parayla satın alınmasını ve crackli oyunların alınmamasını tavsiye ediyoruz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!