GTA 5 PC Sürümü Torrent Sitelerinde İndirilmeye Başladı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bu yılın şüphesiz PC için çıkan en iyi oyunların başında gelen Rockstar’ın popüler oyunu GTA serisinin son üyesi GTA 5, yarın tüm Dünya genelinde yayınlanacak.

Teknoloji destek

İlk olarak 27 Ocak’ta yayınlanması gerekirken defalarca ertelenen GTA V’i indirmek için PC kullanıcıları sabırsızlanırken, diğer taraftan hackerlarda ellerini ovuşturuyorlar. Henüz resmi olarak yayınlanmayan GTA 5’in PC sürümü torrent sitelerinde bir hafta önceden yayınlanmaya başladı. Ancak yayınlanan dosyalar virüslü ve bilgisayarınızdaki dosyaların ve bilgilerin hackerların ellerine geçmesine zemin hazırlıyor.

Crack konusunda popüler Skidrow, Reloaded ve Razor gibi crackerların isimleri kullanılarak paylaşılan sahte GTA 5 PC sürümü torrent dosyalarını indirmemek gerekiyor.

gta-5-kurulum

Yayınlanmasına bir gün kala bir çok torrent sitesinde GTC 5’in PC sürümü yayınlanmaya başladı. Ama şuanda virüssüz olarak torrent sitelerinde indirilmeye sunulan GTA V PC sürümü dosyalarında crack henüz bulunmuyor. Bu gibi torrent dosyalarında crack bölümünde “yakında” ifadeleri kullanılıyor.

gta-5-torrent

Ancak biz her halükarda orijinal oyunu satın almanızı tavsiye ediyoruz.

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir