GTA 5 PC Türkçe Yama Çok Yakında Hazır Olacak!

Andronova

2015’in en çok konuşulan ve şüphesiz en iyi oyunu olmaya aday Grand Theft Auto serisinin son üyesi olan GTA 5 PC sürümünün çıkmasının ardından, kullanıcılar kendilerini devasa Los Santos’ta adeta kaybettiler.

Bu kadar merak ve talep gören GTA 5 PC sürümünün ortalama 150TL’lik fiyattan satılması ise herkesin sahip olamamasına ve internette GTA 5 PC torrent dosyalarının ve GTA 5 PC crack dosyalarının yayılmasına sebep oldu.

GTA 5 PC sürümünün bir diğer eksiği ise Türkçe desteğinin henüz olmamasıydı. Ancak şimdi GTA severlere sevindirici bir haberimiz var. Bir çok oyunun Türkçeleştirme çalışmasını başarıyla yürüten Technogame ekibi, GTA 5 PC Türkçe Yama için kolları sıvadı.

Şuanda GTA 5 PC Türkçe yamanın çeviri durumu; Altyazı: %95, Menü: %72, Oyun İçi Etkileşimler: %93 olarak belirtilmiş ve bu durumda çok yakında PC kullanıcıları Türkçe GTA 5’e kavuşabilecekler. Aşağıda GTA 5 PC Türkçe yamanın deneme ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

gta-5-pc-turkce-1 gta-5-pc-turkce-2 gta-5-pc-turkce-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir