GTA 5 Türkçe Yama Sonunda Çıktı! Hemen İndir!

media 13209

Bu yılın ve her çıktığı yılın en çok konuşulan oyunu olmayı başaran Rockstar’ın popüler oyunu Grand Theft Auto‘nun son serisi GTA 5 yine rekorlar kırmaya devam ediyor.

Andronova

İlk olarak konsollara çıkan GTA 5‘in uzun bir aradan ve bir çok ertelemeden sonra PC kullanıcıları için de sunulmasıyla birlikte, kullanıcılar GTA 5 PC sürümünü edinmeye başlamışlardı. Son olarak oldukça başarılı grafiklere sahip GTA 5’i düşük sistemli PC’lerde çalıştırmanın yöntemini sizlerle paylaşmıştık.

Birden çok dil desteğiyle gelen GTA 5‘in maalesef Türkçe dil desteği yoktu. Ancak Technogame ekibi tarafından hazırlanan GTA 5 Türkçe Yama projesiyle bu problem ortadan kalktı.

Daha önce hazırlığının yapıldığını söylediğimiz GTA 5 Türkçe Yama artık kullanılmaya hazır. GTA 5 Türkçe Yamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

gta-5-turkce-yama-1 gta-5-turkce-yama-2 gta-5-turkce-yama-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın