GTA hilesi programları ne kadar güvenli?

Andronova
Yazar Andronova 7 Minimum Okuma

GTA hilesi programları ne kadar güvenir olduğunu soranlar geçmişte çoktur. Şimdilerde çok daha iyi oyunlara yönelen oyun severlerin gündeminde hile devam ediyor. İçeriğimizde genelde kullanılan bazı hilelerden ve dikkat edilecek hususlardan söz etmeye çalışacağız. Aynı zamanda kısa oyun hakkında bilgilendirmede bulunacağız.

Teknoloji destek

Önce hile programları ile ilgili kısa bir açıklama yapacağız ve devamında bazı hile yöntemlerinden söz edeceğiz.

İnternet ortamında hile programı adı altında yayınlanan bir çok dosyanın içerisinde zararlı içerikler bulunduğuna denk geldiğimiz zamanlar oldu. Güvenilir olmayan veya bilmediğiniz web sitelerinden kesinlikle yama veya hile uygulaması indirmeyiniz. Artı indirseniz dahi güvenlik ortamında kontrol ediniz. İçeriğiniz açıp virüs taramasında da bulunun.

GTA 5 uçak hilesi

Aksiyon ve macera hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Arabaların, motorların ve silahların kullanıldığı GTA 5 oyununda artık yeni bir özellik var ve artık bu oyunda da uçak kullanabiliyoruz. Uçakları dilediğimiz yerden kaldırıp, uçurup, dilediğimiz yere de indirebiliyoruz. Üstelik bu uçaklar yolcu uçağı da olabilir, jet uçak da ya da savaş uçağı da… Üstelik şimdi GTA 5 oyunu için size bir güzellik daha sunuyoruz, o da; GTA 5 Uçak Hilesi … Bu hile ile dilediğiniz uçağa son derece kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ancak uçaklarla ilgili pratik bir bilgiyi de eklemek gerekir ki, tercih edeceğiniz uçağı pistten ya da hava limanından havalandırın.

Çünkü sokak arasından ya da otobandan uçurmak isteyeceğiniz uçaklar oldukça zor kalkıyor. Bu bilgi de ekstradan yanınızda bulunsun, mutlaka işinize yarayacaktır. Tabii bu yollardan uçağın havalanmayacağı anlamına gelmiyor ancak sokağın ucunun açık olup olmadığını görmüyorsanız ve sokağın önünde bir bina varsa ya da sokak çıkmaz sokaksa kalkmanız son derece zor olacaktır. Aslında bu da GTA 5 oyununun grafik anlamında çok iyi bir oyun olduğunu gözler önüne seriyor. GTA 5 uçak hilesi ile dilediğiniz uçağı edinerek, dilediğiniz şekilde uçurma işini gerçekleştirerek ve bu heyecanı yaşamanız mümkün kılınmış.

  • PS3 hilesi için: Daire, Sağ, L1, L2, Sol, R1, L1, L1, Sol, Sol, X, Üçgen
  • Xbox için: B, Sağ, Lb, Lt, Sol, Rb, Lb, Lb, Sol, Sol, A, Y

Siz de size sunduğumuz bu GTA 5 uçak hilesi yöntemleri ile daha keyifli bir oyun oynayabilir, vaktinizi dilediğinizce geçirebilirsiniz, bize de size iyi eğlenceler dilemek kalır…

GTA 5 silah hilesi

Arabaların, macera ve aksiyonun son hızla aktığı GTA 5 oyununda en önemli unsurlardan biri de silahlar. GTA 5 silah hilesi ile beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz bir çok silaha hemen ve hiç para ödemeden sahip olabilmeniz mümkün. GTA 5 oyununda bir çok yerde silah satan dükkana rastlamak mümkün ancak GTA 5 Silah Hilesini kullanmak varken, neden para ödeyelim değil mi ama? Siz de aşağıda size sunacağımız şifreleri kullanarak GTA 5 Silah Hilesine sahip olabilir, dilediğiniz silahı satın alabilirsiniz.

Bu şifrelerde hafif, makineli, ağır makineli, pompalı ya da normal silah çeşitlerini bulmanız mümkün. Ayrıca içine bombalar da dahil. Bu hile için şunu belirtmekte fayda var; bu hileyi kullanarak hiç riske girmiyorsunuz ve kolay bir şekilde silah elde edebiliyorsunuz.

Bu da tabii ki işinizi daha kolay hale getiriyor mesela, size verilen görevlerde iyi derecedeki silahlarla görevi kolay ve pratik bir şekilde tamamlayarak, başka görevlere geçmeniz daha basit hale geliyor.

Oyunun tadını çıkarmak ve keyfine varmak için her türlü yol mubah sayılabilir. Dolayısıyla siz de bu silah hilesi kullanarak, oyunun gereği suç işleyebilir, dağda avcılık yaparken kullanabilir, görevlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Tüm duyguların sanal dünya üzerinde uygulanabiliyor olması bize hem keyifli zaman geçirtiyor hem de eğlenerek boş zamanlarımızı değerlendiriyoruz. Yalnızca pc’de değil xbox’ta da oynayabileceğiniz oyunda iyi eğlenceler dileriz.

GTA hilesi programlari 2
GTA hilesi programları ne kadar güvenli

GTA 5 can ve zırh hilesi

Son derece macera, heyecan ve aksiyon dolu bir oyunda can ya da zırh gerekmez mi? Hem de nasıl? Size bu yazımızda çok işinize yarayacak olan GTA 5 can ve zırh hilesi sırrını paylaşacağız. GTA 5 oyununda sağlık ya da can hilesine sahip olmak ve kullanmak durumunda sağlık durumunuz tamamen dolacak ve dolayısıyla da zırhınız da tamamen dolmuş olacaktır.

Böylece polisle çatışırken ya da size verilen görevleri tamamlamaya çalışırken ölmekten de kurtulmuş olacaksınız. Peki zırh hilesini nasıl yapacağız diye sorarsanız, son derece basit. Oyun oynarken can kaybına uğramanız durumunda aşağıda size vereceğimiz. Oyununda en çok kullanılacak ve ihtiyaç duyulacak hilelerden biridir. Bunun için de hayati öneme sahip olduğunu söylemek mümkün.

  • Xbox için: B, Lb, Y, Rt, A, X, B, Sağ, X, Lb, Lb, Lb
  • Ps3 için; Sağ, Üçgen, Aşağı, Kare, L1, L1, L1, Üçgen, R2, Sol, L1, X

İlgili hileyi dilediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanabilir ve oyun süresini uzatabileceğiniz gibi, heyecanın da sürmesine olanak sağlayabilirsiniz. Boş vakitlerimizi değerlendireceğimiz ya da eğlenme sürelerinde GTA 5 oyunu oynamak her daim keyif veren oyunlardan biri. Zaten dünyada kullanıcı sayısına bakıldığında da gözle görülür bir popülerlik mevcut. İşte bunun içindir ki GTA 5 oyunu için bugün en çok ihtiyaç duyulan ve tercih edilen hileler arasında yerini almıştır.GTA 5 hızlı koşma hilesi

GTA 5 hızlı koşma hilesi

GTA 5 oyunu son yıllarda revaçta ve popüler olan aksiyon oyunlarından biri. İçinde her türlü macera yaşadığınız, suçlu ve polis karşıtlığında mücadele edilen, kavgalara sahne olan oyunda bazı yerler oluyor ki, keşke bunun da bir hilesi olsa da geçsek, denilecek kadar önem taşıyor. Her oyunda olduğu gibi GTA 5 oyununda da GTA 5 hızlı koşma hilesi ile aksiyonu hızlandırabilir, polisleri arkanızda bırakabilirsiniz.

GTA 5 oyununda işlediğimiz suç sonrasında peşimizden gelecek olan polislerden kurtulmak için bir takım araçlara ihtiyacımız var. Bu araçlar, araba, motor ya da bisiklet de olabilir ancak bu araçları bulamadığımız noktada fiziksel gücümüz devreye giriyor. Bunun için de hızlı koşmayı başarmak gerekiyor, dolayısıyla hızlı koşma hilesi bu noktada son derece işinize yarayacak ve oyunu daha keyifli bir hale getirecek.

GTA 5 Hızlı Koşma Hilesi ile kendinizi uzun maraton koşucuları gibi hissedebilir, plajda, sahilde ve yolda ya da dilediğiniz bir yerde koşmanın keyfine varabilirsiniz. Üçgen, sol, sağ, sağ, L2, L1 ve Kare tuşları ile dağda ava çıkınca bile bu hileyi kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bu hileyi kullanmak tamamen sizin elinizde, nasıl isterseniz, nasıl dilerseniz…

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir