Güncel Android Kullanım Oranları Yayınlandı, Lollipop Yükselişte!

Son olarak Ağustos ayına ait "Ağustos Ayı Android Versiyonları Güncel Kullanım Oranları Yayınlandı" başlığında yayınladığımız güncel Android işletim sistemi kullanım oranları yayınlanmıştı. Son olarak Android 6.0 Marshmallow sürümünün resmi olarak duyu

Güncel Android Kullanım Oranları Yayınlandı, Lollipop Yükselişte!
müşteri hizmetleri

Son olarak Ağustos ayına ait "Ağustos Ayı Android Versiyonları Güncel Kullanım Oranları Yayınlandı" başlığında yayınladığımız güncel Android işletim sistemi kullanım oranları yayınlanmıştı. Son olarak Android 6.0 Marshmallow sürümünün resmi olarak duyurulmasının ardından, henüz tüm kullanıcılar için yayınlanmadığı için listeye giremese de, Google şimdi Eylül ayına ait güncel Android kullanım oranlarını yayınladı ve Android 5.0 / Android 5.1 Lollipop ciddi bir yükselişe geçti. Yeni rapora göre, Android 4.4 KitKat  %39.2'lik kullanım oranıyla yine en büyük paya sahip olurken, %31.8'lik kullanım oranıyla Jelly Bean sürümü ikinciliğini korumaya devam ediyor. android-kullanim-oranlari-eylül Android 5.0 ve özellikle Android 5.1 Lollipop sürümü %2.9'luk bir artışla toplamda %21'lik kullanım oranına erişti. Çok fazla üretici ve cihazın kullanması sebebiyle Android işletim sisteminin yeni sürümlerinin güncellenmesinde ki yavaş ilerleyişe karşı halen göze dokunur bir iyileşme yok. Umarız Google ve Android işletim sistemli cihaz üreten üreticiler bu konuda kısa sürede bir çözüm sunarlar.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet Mecit
Servet Mecit - 4 yıl Önce

samsung galaxy s4 5.1 lolipop güncellemesi geldiğinden beri telefon cebimdeyken kendiliğinden cevap veriyor. böyle saçmalık olurmu. telefon kumaşa sürtünmeyle aramayı cevaplıyor. Ve bu durum çok sinir bozucu durumlara neden oldu. acil çözüm bulunmalı.

Burak Aytas
Burak Aytas - 4 yıl Önce

lolipop candir ama isinmasa :D bide