Gündemi Tek Uygulama ile Takip Etmemizi Sağlayan “Haberiniz Olsun” Google Play Store’daki Yerini Aldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Play Store’da birçok haber uygulaması karşınıza çıkmış  ve hatta belirli bir süre bu uygulamaları tecrübe etmiş de olabilirsiniz ancak, “Haberiniz Olsun” uygulaması gündemi takip etmemize yeni anlayış getiriyor. Bizleri günlük hayatın birçok noktasında yaşanan gelişmelerden anında haberdar eden uygulama, klasikleşen ve sayfaları ağır yüklenen haber sitelerinin aksine oldukça akıcı ve sekmeli yapısı ile herhangi bir konudaki gelişmelere basit bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor.

teknik destek

Siyaset, spor, teknoloji, sadece tuttuğunuz takım hakkındaki gelişmeler, magazin, müzik, TV ve hava durumu gibi günlük hayatta sıklıkla kullandığımız tüm gelişmeleri bir tek noktada birleştiren “Haberiniz Olsun” Google Play Store’daki yerini aldı. Ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan uygulamanın içeriği ilerleyen süreçte arttırılacak ve daha zengin bir haber kaynağı haline gelecek.

“Haberiniz Olsun” uygulamasında neler yapabileceğimize kısa değinecek olursak;  bütün gazeteleri tek uygulamadan rahatça okuyun gündemi takip etme, tuttuğunuz takımın son dakika haberleri, transferleri ve diğer haberleri okuma; son çıkan teknolojilerden anında haberdar olma, en güzel ve en yeni müzikler ve müzik dünyasından gelişmelerden anında haber alma, magazinde ne olmuş kim kiminle nerede ilk siz bileceksiniz ve Twitter’daki trend topicleri öğreneceksiniz.

Gündemi Tek Uygulama

Farklı tema desteği ve herhangi bir haberi sosyal platformlarda paylaşma olanağı sunan “Haberiniz Olsun” uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Haberiniz olsun uygulamasının zengin içeriğinde neler olduğuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir