Güney Kore iPhone X 3 dakikada tükendi

iPhone X Güney Kore' de ön siparişte tükendi. Apple' ın en son çıkan modeli iPhone X dakikalar içerisinde tükendi. Türkiye' de 24 Kasım' da satışa çıkacak modelin satış fiyatı şaşırttı.

Andronova

iPhone X ön satışını Güney Kore’ da gerçekleştirdi. SK Telecom adlı operatör tarafından yapılan satışta 3 dakika içerisinde tüm telefonlar satıldı.

Bu satışa bakılırsa iPhone X modeli çok satacak gibi duruyor. 

Ön siparişta en çok gümüş renk modeli tercih edildi. iPhone 7 satışı ile kıyaslandığında 17 dakika daha az sürede satılan iPhone X, 24 Kasım’ da Türkiye’ de resmi satışa çıkacak. 

iPhone X satışı

Güney Kore iPhone X 3 dakikada tükendi

Bir başka operatör KT Corp ise yaptığı açıklamada bir kaç dakika içerisinde ön siparişte kendilerine verilen tüm telefonları satmış.

Güney Kore için ilk etapta 150.000 civarı iPhone X verildiği ve bu adetin yetersiz kaldığı vurdulandı. Ön görüye göre büyük ihtimal iPhone X, en çok satılan telefonlar arasına girmesi bekleniyor.

Güney Kore için iPhone X fiyatı 1237 dolar olarak belirlendi. 


Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 00:32

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın