Güvenlik Kamerası için Huawei Modem' de Port Açma

DVR / IP güvenlik kamerası için Huawei modem' de port açma nasıl yapılır? Modem' de port açma nasıl yapılır? Port açma adımları resimli anlatım. Modem' de hangi portları açmalıyım. Port nasıl açılır? Port açtım ama kamerayı izleyemiyorum seyredemiyorum. G

Güvenlik Kamerası için Huawei Modem' de Port Açma
müşteri hizmetleri
DVR / IP güvenlik kamerası için Huawei modem' de port açma nasıl yapılır? Modem' de port açma nasıl yapılır? Port açma adımları resimli anlatım. Modem' de hangi portları açmalıyım. Port nasıl açılır? Port açtım ama kamerayı izleyemiyorum seyredemiyorum. Güvenlik kamerada görüntü ses gelmiyor. Huawei modem' de port açma: Huawei modem arayüzüne giriş yapınız. İnternet tarayıcısının adres çubuğuna 192.168.1.1 yazıp enter tuşuna basınız. Kullanıcı adı admin ve şifre aldığınız yere göre farklılıklar gösterebilir. Denenecek şifreler admin, ttnet, superonline, doping veya 1234.

Güvenlik kamerası için huawei modem' de port açma

güvenlik kamerası için huawei modem' de port açma Modem arayüzü açıldıysa sağ tarafta yer alan "NAT" bölümüne giriş yapınız. Sol tarafta açılan seçeneklerden DMZ yazana tıklayınız. DMZ Host adresi bölümüne 192.168.1.100 Buradaki ip adresi DVR veya ip kameranın ip yerel ip adresi olacak. Biz 100 olarak belirledik. güvenlik kamerası için huawei modem' de port açma Sonra "NAT" bölümünde sol tarafta yer alan "Port Eşleştirme" seçeneğine tıklayınız. "Uzak Host" hariç tuş bölümleri doldurunuz. Buraya yazdığımız port numarası genel kullanılan 8080 port adresidir. Bazı modemlerde 80 olabiliyor. Tabi bu görüntü aktarma port adresi. Eğer güvenlik kameranızın ses aktarım özelliği varsa medya port adresini de açmanız gerekiyor. Sesi duymak istiyorsanız. Medya port adresi bazı güvenlik kameralarında 34567. Ses port adresini yazdıktan sonra "Protokol" seçeneğini ya UDP yada TCP/UDP olarak belirlemeniz gerekiyor. güvenlik kamerası için huawei modem' de port açma Yukarıdaki yaptığımız işlemler hemen hemen tüm modemlerde aynıdır. Huawei modemlerde port açma birebir yapılmıştır. Eğer her hangi bir sorunla karşılaşırsanız, modem ve DVR/IP güvenlik kamerasını kapatıp açınız. Bazı sorunlar kablo kaynaklı olabiliyor. Ethernet Lan kablonuzu değiştirip tekrar deneyebilirsiniz.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR