Güvenlik kamerasını cep telefondan izleme Android iPhone

blank

Android ve iPhone cep telefonda kamera nasıl izlenir? Güvenlik kameralarını izleme uygulaması ücretsiz – ücretli hangi uygulama daha iyi. En iyi kamera uygulaması indirip deneyin.

teknik destek

Son geliştirilen teknolojiler sayesinde evinizdeki veya iş yerinizdeki güvenlik kamerasının görüntülerini izlemeniz mümkün. Bu konu ile alakalı sadece birkaç basit işlemi yapmanız gerekmektedir.

Aşağıda önerdiğimiz kamera uygulamalarından  kolayı olan MEye uygulamasını ve resimde gördüğünüz uygulamaları deneyebilirsiniz. Her hangi bir soru için yorum bırakabilirsiniz.

Cep telefonda güvenlik kameralarını izleme nasıl yapılır?

Güvenlik kamerası nedir? Yaşanabilecek olası bir kötü durumda, ev ya da iş yerinize kötü emelleri için giren ve size maddi manevi zarar verebilecek kişi veya kişileri tespit etmek amacı ile kullanılan kamera çeşididir. Kullanılacak yerdeki belli noktalar tespit edilip sabit olarak montajı yapılan, otomatik kayıt yapabilen özelliklere sahiptir.

Güvenlik kamerasını cep telefondan izleme Android iPhone

Kullanılan program var mı? Bu konu hakkında geliştirilmiş çok sayıda program bulunmaktadır. Seçeneklerin çok fazla olması sebebi ile programı kullanacak kişi tercih ederken kolaylık yaşayacaktır. Bu programlara örnek olarak şu isimler arasından seçim yapılabilir.

Program isimleri nelerdir? Piyasada bulunan birçok kaliteli isim bu sistemi üretmiş ve her gün yeni bir güncellemesi sayesinde geliştirmektedir. Şu isimler size yardımcı olabilir. Superlive Pro Cep Telefonu İzleme Programı Ayarları, NMSS Neutron Kamera İzleme Programı, Viewcam Cep Telefonu İzleme Programı ve Avenır ADMSS Cep Telefonu Programı İzleme Ayarları. Aynen yazıldığı biri satılan veya internet ortamında ücretsiz sürümlerini de bulabileceğiniz paket programlardır.

İzleme nasıl yapılır? Güvenlik kameralarınız için kullandığınız programla cep telefonunuzun desteklediği uygun program telefonuna indirilmelidir. Ardından kamera kayıtlarını yapan ürününüzün İp adresini, cep telefonunuza indirdiğiniz programın ayarlar bölümüne girerek ekleyiniz. Ayarlarınızı tamamladığınız andan itibaren kolay ve rahatlıkla dilediğiniz her yerden güvenlik kameralarınızın görüntülerini izleyebilirsiniz.

Güvenlik kamerasını cep telefondan izleme


Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 21:04

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!