Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor. Haber 7 Error 503 Service Unavailable hatasında. Canlı yayın izlenmiyor. Haber sitesi açılmıyor. İnternet bağlantı sorunu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor acaba her hangi bir saldırı veya internet network ağlarında sorun mu var? 

5 Dakika önce haber7.com ve showtv.com.tr/ canli-yayin gitti. Haber 7 resmi sitesine erişim yapıldığında “Error 503 Service Unavailable” hatasına düşüyor. Show TV’ de ise sürekli aynı şey çıkıyor.

Acaba Show TV ve Haber 7 aynı sorunla mı karşı karşıya. Belki Türk Telekom kaynaklı bir sorun olabilir. Ama şuan her iki site de sorun var. 

Show TV’ nin resmi sitesine erişim var ama canlı yayın açıldığında hizmet vermiyor. Uydu üzerinden kontrol edildiğinde Show TV canlı yayınında her hangi bir sorun bulunmuyor.

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 06:09

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak