Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor

Andronova

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor. Haber 7 Error 503 Service Unavailable hatasında. Canlı yayın izlenmiyor. Haber sitesi açılmıyor. İnternet bağlantı sorunu.

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor acaba her hangi bir saldırı veya internet network ağlarında sorun mu var? 

5 Dakika önce haber7.com ve showtv.com.tr/ canli-yayin gitti. Haber 7 resmi sitesine erişim yapıldığında “Error 503 Service Unavailable” hatasına düşüyor. Show TV’ de ise sürekli aynı şey çıkıyor.

Acaba Show TV ve Haber 7 aynı sorunla mı karşı karşıya. Belki Türk Telekom kaynaklı bir sorun olabilir. Ama şuan her iki site de sorun var. 

Show TV’ nin resmi sitesine erişim var ama canlı yayın açıldığında hizmet vermiyor. Uydu üzerinden kontrol edildiğinde Show TV canlı yayınında her hangi bir sorun bulunmuyor.

Haber7 com ve ShowTV canlı yayın internetten açılmıyor


Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 06:09

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir