Google Haberler ve Hava Durumu Uygulaması [Apk İndir]

Google Haberler ve Hava Durumu Uygulaması [Apk İndir] Google'ın sunduğu ve bir çoğumuzun vazgeçilmez uygulamalarından olan Google Haberler ve Hava Durumu (Google News & Weather) uygulamasının, hataların giderildiği ve gerek görüntü gerek ise fonksiyone

Google Haberler ve Hava Durumu Uygulaması [Apk İndir]
banner192
Google Haberler ve Hava Durumu Uygulaması [Apk İndir] Google'ın sunduğu ve bir çoğumuzun vazgeçilmez uygulamalarından olan Google Haberler ve Hava Durumu (Google News & Weather) uygulamasının, hataların giderildiği ve gerek görüntü gerek ise fonksiyonellik olarak değişimlerin yer aldığı yeni versiyonu v2.2 Play Store'da yayınlandı. Yeni uygulamada ilk göze çarpan değişiklik elbette koyu arayüz (dark theme). Bunun yanı sıra haberlerde arama yapılabilme, materyal tasarımdan nameler ve yeni hava durumu arayüzüyle daha kullanıcı dostu olmuş. Arkaplanda hataların giderildiği 2.2 versiyonu Android 4.0 ve üstü sürüm kullanan cihazlarda çalışıyor. Google Haberler ve Hava Durumu uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz: google-haberler-hava-durumu Apk dosyasını indirmek için buradan apkmirror.com/apk/google-inc/news-weather/news-weather-2-2-1608414-apk ve Play Store'dan indirmek için ise buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.genie.geniewidget&hl=tr indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 6 yıl Önce

Ya bu siteye girdiğimde daktilo sesi gibi bir ses geliyor ara sıra o ne ? :S Sadece bende mi oluyor yaklaşık 3 haftadır var bu ses...

Oğuz
Oğuz - 6 yıl Önce

Burası uygun mudur bilmiyorum ama kafama takılan bişey var ics de
Hspda *#301279# yaparak çözüluyordu jelly bean de hata veriyor nasıl cozebilirim ?

adsiz
adsiz - 6 yıl Önce

Peki mustafa bey s2 icin jelly bean ne zaman gelecek??

muhammed
muhammed - 6 yıl Önce

Mustafa bey tebrik ediyorum mükemmel yazılarınız var.
Ayrıca size 2 soru sormak istiyorum.
1.Galaxy Note 1 için resmi Jelly Bean güncellemesi tam olarak ne zaman gelicek?
2.Batarya nın çabuk bitmemesi için kullanılan 2 program var juicedefender ultimate ve GreenPower Premium hangisi Galaxy note için daha faydalı olur?Veya bunların görevini yapan başka güzel program var mıdır?Tavsiyenizi bekliyorum saolun.

Ayrıca size sürekli batarya sıkıntım var diye dert yanıyordum ya ben normalde telefonu alırken bana verilen çakma bataryayla telefonu kullanıyormuşum.Orjinalini taktım şimdi daha uzun ömürlü.