Half-Life 2: Episode One NVIDIA Shield Tablet İçin Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Oyun tarihini ve “oyun” kavramını değiştiren, eski kurtlardan olan bir çoğumuzun Stalkyard’da kutuların üzerinden atlayarak pompalı tüfekle katliam yaptığı Valve’nin ünlü oyunu Half-Life 2: Episode One serisi Android’li NVIDIA Shield Tablet için hazır.

teknik destek

Keşke benim de NVIDIA Shield Tabletim olsun dedirtecek bu haberle, Gordon Freeman’lı, City 17’de geçen bir hikayenin dejavusunu görmek isteyen bir tek ben değilimdir sanırım.

Episode One sürümü, NVIDIA Shield’in Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle birlikte duyuruldu ve yeni 32 GB Shield Tablet’in bulunduğu Green Box kutusunda birlikte geliyor. Green BOx kutusunda bunun yanı sıra Valve’nin Portal ve Half-Life 2 oyunu da bulunuyor.

Google Play Store’da 7.99$’a satılan Half-Life 2: Episode 1’i oynayacak şanslı NVIDIA Shield tablet sahiplerine eğlenceli saatler diliyorum.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!