Hangouts 4.0 Bir Çok Yenilik Ve Yeni Görünümüyle Sızdırıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google‘ın popüler anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama uygulaması Hangouts, GTalk döneminden bu yana geçirdiği değişimle ciddi yol katetti. Hangouts indir yükle.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İlk zamanlar kullanıcılar alışamasa da, oldukça sık güncelleme alarak hataları, performans ve arayüz iyileştirmelerini oldukça doğru ve başarılı yapan Google‘ın, şimdi Hangouts için büyük değişikliklerin yer aldığı Hangouts 4.0 versiyonuna yönelik bilgiler ve görüntüler sızdırıldı.

Şuanda indirebileceğiniz mevcut sürüm halen 3.3 ve Google büyük güncellemesiyle gerek arayüz, gerek ise özellik olarak Hangouts uygulamasını bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Hangouts indir

hangouts-4

Görünüm olarak tamamen Materyal Tasarıma uyarlanan Hangouts 4.0 sürümünün henüz Google tarafından ne zaman yayınlanacağına yönelik bir bilgi bulunmamakta.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

hangouts-4-resim2

Hangouts‘un mevcut 3.3 sürümünü telefonunuza doğrudan indirmek için Hangouts indir bağlantısına veya Google Play Store‘den indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir