Hangouts 4.0 Bir Çok Yenilik Ve Yeni Görünümüyle Sızdırıldı!

Google‘ın popüler anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü arama uygulaması Hangouts, GTalk döneminden bu yana geçirdiği değişimle ciddi yol katetti. Hangouts indir yükle.

teknik destek

İlk zamanlar kullanıcılar alışamasa da, oldukça sık güncelleme alarak hataları, performans ve arayüz iyileştirmelerini oldukça doğru ve başarılı yapan Google‘ın, şimdi Hangouts için büyük değişikliklerin yer aldığı Hangouts 4.0 versiyonuna yönelik bilgiler ve görüntüler sızdırıldı.

Şuanda indirebileceğiniz mevcut sürüm halen 3.3 ve Google büyük güncellemesiyle gerek arayüz, gerek ise özellik olarak Hangouts uygulamasını bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Hangouts indir

hangouts-4

Görünüm olarak tamamen Materyal Tasarıma uyarlanan Hangouts 4.0 sürümünün henüz Google tarafından ne zaman yayınlanacağına yönelik bir bilgi bulunmamakta.

hangouts-4-resim2

Hangouts‘un mevcut 3.3 sürümünü telefonunuza doğrudan indirmek için Hangouts indir bağlantısına veya Google Play Store‘den indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir