Hangouts Güncellendi: Sohbet ve SMS Konuşmaları Birleşti [APK dosyası]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google mesajlaşma ve video sohbet uygulaması Hangouts için önemli iyileştirme ve geliştirmelerin yer aldığı kapsamlı bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme neticesinde 2.1 numaralı sürüme yükseltilen uygulamada dikkat çeken yeniliklerin başında SMS ve Hangouts konuşmalarının tek çatı altında kontrol edilebiliyor olması geliyor.

teknik destek

Android 4.4.2 sürümüne yükseltilen cihazlarda varsayılan SMS uygulaması olarak da atanabilen Hangouts’ta SMS ve Hangouts ile ileti göndermek farklı başlıklar altında yapılıyor. Yeni güncellemede alıcıya SMS ya da Hangouts mesajı göndermek isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz; isterseniz birleştirilmiş konuşmayı tercih ederek hem SMS hem de Hangouts iletilerini tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Hangouts iletileri yeşil, SMS iletileri ise beyaz renkte gösteriliyor.

Güncelleme kapsamında yer alan yenilikler bununla sınırlı değil. Hangouts güncellemeyle birlikte widget desteğine kavuştu. Widget ile gelen iletileri yine basit bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Basitleştirilmiş kişi listesi, belirgin durum çubuğu, yeni bildirim sesi, ayrıca yeni sesli ve video çağrı sesi ve bir dizi performans geliştirmeleri güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler şeklinde sıralanıyor.

Kademeli olarak dağıtılan güncelleme henüz size ulaşmamış olabilir. Bu sebeple en güncel Hangouts uygulamasını APK dosyasını burandan indirerek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif linkler: link 1, link 2

hangouts_f-1024x904

kaynak: androidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!