Happn hesabım çalındı hesap kurtarma adımları

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Happn hesabım çalındı hesap kurtarma yöntemleri olarak deneyeceğiniz öneri adımları yazı içerisinde bulacaksınız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Hesabıma giremiyorum acaba çalınmış mı diye düşüneneler her ağda mümkün. Hatta bazılarının kesin dille yazdığını görüyoruz. Örnek engellendiniz hatası alan biri hesabının çalındığını düşünüyor. Tabi ihtimal dahilinde bu da olasılıklar arasında. Lakin daha yüksek olasılığın hesabın yaptırıma uğraması olacak. Aşağıya engelleme sebeplerini sıralayacağız.

Happn hesaba girememe sebepleri

Aşağıya eklediklerimiz genel giriş aksaklıklarında da dikkate alınmalı. Ne sebepten oturum açılmadığını bilmeden pek işlem yapılmamalı. En azından sıkıntıya sokacak adımlar atılmamalı.

  • Kullanıcının veya birilerinin sık sık yanlış şifre girmesi.
  • Şüpheli herhangi bir davranışın görülmesi. Örnek vpn kullanarak oturum açmaya çalışanlarda arada bir yaşanır.
  • Kullanılan internetin, cihazın ve uygulamanın sorunlu olması. Ban dediğimiz durumda yaşanma olasılığı var.
  • Kullanıcının şifresini yanlış hatırlaması. Bazılarında ise kullanıcının şifresini değiştirdiğini unutma durumu söz konusudur.
  • Ülke içinde veya uygulamanın hizmet verdiği yerde sorun çıkması.
  • Hesabın çalınması ve giriş bilgilerinin değiştirilmesi.

Uygulamanın ve hesabın incelenmesi

Uygulamaların güncel sürümlerini kuran bir çok kullanıcıların zaman zaman kullanımlarında aksaklıklar yaşadığı dönemleri biliriz. Şimdilerde pek yaşanmasa da eski telefonlarda hala sıkıntı yaşanmakta. Bundan ötürü eğer eski bir model kullanıcısı iseniz o zaman test yapmadan bir şeylere kalkışmayın.

Uygulama testlerinde önce başka bir telefonla deneriz, sonra internet bağlantımızı değiştiririz ve son öneri çok fazla gün içerisinde kullanımlara bağlı sorun çıkma olasılığı için bir süre bekleriz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Uygulamalara yeni versiyonlar geldiğinde çalışma ile ilgili aksaklıklar yaşandığında önerimiz eğer telefon önceki versiyonlara desteği varsa geçmiş sürümlerle cihazın denenmesi. Artı Android kullanıcıların aşağıdaki adımları da uygulamaları önemlidir.

Samsung ve bir çok markada uygulamalar denilen bir alan var. Buradan Happn yazısına dokunun ve içerisinde yer alan seçenekleri teker teker dokunarak deneyin.

Happn hesabim calindi 1
Happn hesabım çalındı hesap kurtarma adımları

Happn çalınan hesap nasıl kurtarılır?

Happn hesap kurtarma şeklinde kullanacağınız adımları soruyorsanız ilgili ağın verdiği cevabı aşağıda bulacaksınız.

Şüphelerinizin doğruluğu varsa o zaman Google hesabı, iCloud, Facebook ve telefon numaranız ele geçirildi anlamını taşıyor. Eğer bunlardan biri olmuşsa zaten ağla değil de ilgili yerlerle iletişime geçilmeli. Sanırız burada şifre sıfırlamaya ve uygulamaya yönelik adımlar uygulanıyor. O da yine bu seçenekler kullanılarak yapılıyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • Happn şifre sıfırlamadaki adımları deneyin.
  • Happn destek birimine ulaşmak için happn.com/tr/faq/articles/209425729 bağlantısında bulunan iletişim formunu doldurun.
  • Artı birde bu happn.com/tr/faq/category/200960629 bağlantıya bakınız.

Oturum açtığınızda kullandığınız yardımcı araçlara erişiminiz koptu veya birileri tarafından kesildi ise o zamanda bağlantıda kullandığınız yardımcı araç tarafına bakınız. Örnek Facebook ile hesabınızı açıyor ama artık erişiminiz yoksa önce Facebook’ la bağlantıya geçin.

Happn hesabim calindi 2
Happn hesap kurtarma yöntemleri

Geçici durumların kontrolü

Happn hesabım çalındı ne yapmalıyım yazanların önce bağlantılı olan hesabı kontrol etmeleri gerekiyor. Ona erişimleri varsa o zamanda Happn ile bağlantısı kesilmiş mi bakmalarını öneririz.

Geçici hesaplardaki giriş engelleri için bazen belli bir dakikaya kadar erişim yasaklanırken bazen de bakmışsınız 1 gün boyunca sürekli aynı uyarı karşınıza geliyor. Eğer ceza yaptırımı uygulandı ise o zamanda engel mesajını göreceksiniz.

Happn hesap kurtarma programı şeklinde herhangi bir paylaşımla karşılaşırsanız dikkat ediniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir