HD Çözünürlüklü Android Cihazlar için TWRP Recovery Temaları!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android işletim sisteminin önemli detaylarından biri de geliştirici ya da kullanıcı tarafından özeleştirilebilir bir yapı sergilemesidir. Android ortakları (Samsung, HTC, LG, Sony vs) halihazırda Android işletim üzerine kendi oluşturdukları kullanıcı arayüzlerini inşa etmekte. Bunun yanı sıra geliştiricilerde Android ekosisteminde yer alan birçok cihaz için özel ROM’lar oluşturmaktadır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Özel ROM’ların yüklenmesinde ise CWM ya da TWRP Custom Recovery  kullanılır. Özel tuş kombinasyonları ile ulaşılan Custom Recovery menüsünde kullanıcı cihazı için uyarlanmış özel ROM’lar, kernel sürümleri ve uygun her türlü zip dosyasını yükleyebilir. Ayrıca kullanıcı söz konusu menüde ROM yedekleme ve fabrika ayarlarına dönüş (wipe işlemleri) işlemlerini de gerçekleştirebiliyor.

Android işletim sistemi neredeyse her noktada özelleştirme imkanı sunarken, XDA Geliştiriciler Forum’undan Primokorn, TWRP Recovery kullanan kullanıcılar için birçok tema hazırladı. Hazırlanan temalar sadece HD çözünürlüklü cihazlarda kullanılabiliyor.

Öncelikle alt bölümde yer alan temalardan birini indirmeniz gerekiyor. Yükleme işlemi ise TWRP Recovery menüsünden sağlanmaktadır.

1. Tema  XDA DEVELOPERS:  Zip dosyası indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

1

2.Tema GREENBOX: Zip Dosyası indir

2

3.Tema LILITH v2: Zip dosyası indir

3

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

4.Tema Generation Mobiles: Zip dosyası indir

4

5.Tema Light and Glass: Zip dosyası indir

5

6.Tema Android Holo: Zip dosyası indir

6

7.Tema Alpha Blue: Zip dosyası indir

7

8. Tema Monsters in the Shadow: Zip dosyası indir

8

9.Tema Holo Dark: Zip dosyası indir

9

10.Tema Apple vs Android: Zip dosyası indir

10

11.Tema Cyborg: Zip dosyası indir

11

12.Tema Anonymous: Zip dosyası indir 

12

13. Tema XDA v2: Zip dosyası indir

13

14.Tema  PAC: Zip dosyası indir

14

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak