Hindistan’lı Üretici Spice, Android One Akıllı Telefon

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hindistan’lı Üretici Spice, Android One Akıllı Telefonlarını Ekim Sonuna Kadar Yetiştirmek İstiyor!

teknik destek

Google I/O etkinliğinin açılış konuşmasını yapan Sundar Pichai, gelişmekte olan ülkeler için Android One isimi akıllı telefonunu duyurduğu haberimizi sizlerle buradan paylaşmıştık.

Sundar Pichai, Android One’ın tüm teknik özelliklerine açılık getirilmemekle birlikte bazı detaylar vermişti. Şu an bilinen teknik özellikler; 4.5-inç büyüklüğünde ekran, LED flaşlı arka kamera, hafıza kart desteği FM radyo ve 100 doların altında fiyatı olacağı yönünde. Bunun yanında sizlerle Android One‘ın MediaTek işlemci kullanacağı haberini de paylaşmıştık.

Bu gelişmelerle birlikte, Hindistan’lı üretici Spice, Ekim ayı sonuna kadar ülkedeki ilk Android One‘ın açılışını gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Google, Android One platformu için Hindistan’da Micromax, Karbonn Mobiles ve Spice isimli 3 üretici firmayla çalışmakta. Resmi olamayan bilgilere göre, Celkon ve Intex firmaları da bu platforma dahil olmak istiyorlarmış. Şaşırtıcı değil, çünkü Google, Android One için Hindistan’da 1 milyar dolarlık reklam kampanyası planlıyor.

Umarız Android One, bir çok kullanıcının ulaşabileceği fiyat aralıklarında olur ve en önemlisi ise, stabil olup herkesi memnun eder.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın