Honor Note 10 özellikleri ve GPU Turbo teknoloji

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Honor' ın yeni modeli Note 10 için Huawei' nin GPU Turbo teknolojisi kullanılacak. Kullanılan donanımın çok güçlü olması ve fiyatınında yüksek olması bekleniyor.

Sponsorlu reklam

Kısa süre içerisinde tanıtıma çıkacak Honor Note 10′ un reklam afişi internette yerini aldı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni Honor’ a ait olduğu söylenen afiştr bazı bilgilere ulaşıldı. Örnek batarya ve GPU teknolojisi…

Sponsorlu reklam

Honor Note 10 özelliklerinde dikkat çeken 5000 mAh’ lik batarya ve GPU Turbo oldu. Afişteki buz küplerinin yer aldığı soğuk yazısından anlaşılan G.Turbo kullanılma ihtimali olduğu.

Huawei GPU Turbo nedir? Huawei tarafından geliştirilen bu teknoloji çok yüksek performanslar dunuyor. GPU yani “Grafik işleme birimi” yüklü oyunlarda %30′ a varan düşük güç tüketimiyle %60 daha performanslı gösterim sağlıyor. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Eylül ayında GPU Turbo teknolojisi gelecek telefon modelleri Honor 7X, Honer 9, Lite ve Honor View 10 olabilir. Peki Honor Note 10 fiyatı ne kadar olacak?

Honor Note 10 özellikleri ve GPU Turbo teknoloji

Honor Note 10 özellikleri

970 Kirin CPU, 16 ve 24 MP çift kamera, ön kamera tarafında da 16 MP kullanılabilir. RAM 8, dahili hafıza 512GB, ekran ise Full HD + 6.9 inç çentikli ince çerçeve ve Honor Note 10 fiyatı tahmini 1450-1500 dolar arası. Detaylar belki gelecek hafta belli olabilir.


Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 16:52

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak